Dam/flick Elitavdelningen - spelarutbildning

Lilie Persson

Gruppchef spelarutbildning, Ass förbundskapten dam/Players Development Manager/Ass. Coach Women's National Team

Tel: +46 8 735 95 97
Mobil: +46 70 270 53 95
E-post: lilie.persson@svenskfotboll.se

Magnus Wikman

Ass förbundskapten dam/Players Development Manager/Ass. Coach Women's National Team

Tel: +46 8 735 09 00
Mobil: +46 730 770 600
E-post: magnus.wikman@svenskfotboll.se

Anneli Andersén

Förbundskapten F18-U23 dam/Riksinstruktör spelarutbildning/National Team Coach WU18-23/FA Instructor Player's Development.

Mobil: +46 70 675 17 11
E-post: anneli.andersen@svenskfotboll.se

Calle Barrling

Förbundskapten F18-U23 /Instruktör/National Team Coach WU18-23/FA Instructor Players Development.

Mobil: +46 70 311 45 53
E-post: calle.barrling@svenskfotboll.se

Anneli Gustafsson

Riksinstruktör spelarutbildn./FA Instructor Players Development

Mobil: +46 70 348 00 69
E-post: anneli.gustafsson@svenskfotboll.se

Katarina Olsson

Förbundskapten F15-17/Riksinstruktör spelarutbildning/National Team Coach WU15-17/FA Instructor Players Development.

Mobil: +46 70 645 00 64
E-post: katarina.olsson@svenskfotboll.se

Ulf Kristiansson

Förbundskapten F15-17/Riksinstruktör spelarutbildning /National Team Coach WU15-17/FA Instructor Players Development.

Mobil: +46 73 057 99 81
E-post: ulf.kristiansson@svenskfotboll.se