Dam/flick Elitavdelningen

Marika Domanski Lyfors

Avdelningschef/Head of Womens´National Team Department

Tel: +46 8 735 09 28
Mobil: +46 70 643 94 70
E-post: marika.dl@svenskfotboll.se

Helena Andersson

Med.dr Fysiolog damlandslaget/Med.Dr Sports Scientist Womens´ National Team

Tel: +46 8 735 95 17
Mobil: +46 70 225 12 26
E-post: helena.andersson@svenskfotboll.se

Linn Backe

Projektledare damlandslaget/Project Manager Women's National Team (Föräldraledig)

Tel: +46 8 735 95 67
Mobil: +46 70 280 09 04
E-post: linn.backe@svenskfotboll.se

Ulrika Forsberg

Projektledare dam/flick elitavdelningen/Project Manager Women's Department

Tel: +46 8 735 09 22
Mobil: +46 70 611 76 76
E-post: ulrika.forsberg@svenskfotboll.se

Magnus Andersson

Projektledare damlandslaget/Project Manager Women's National Team

Tel: +46 8 735 09 60
Mobil: +46 70 417 69 31
E-post: magnus.andersson@svenskfotboll.se

Nina Rohman

Projektledare F15-U23 dam / Project Manager National Teams (Föräldraledig)

Tel: +46 8 735 95 01
Mobil: +46 76 843 70 70
E-post: nina.rohman@svenskfotboll.se

Victoria Sandell Svensson

Projektledare UEFA Hat Trick/Project Manager UEFA Hat Trick

Mobil: +46 70 544 20 13
E-post: victoria.sandell.svensson@svenskfotboll.se

Pia Sundhage

Förbundskapten Dam/Head Coach Women's National Team

E-post: pia.sundhage@svenskfotboll.se

Peter Gerhardsson

Förbundskapten Dam/Head Coach Women's National Team

Mobil: +46 70 431 23 01
E-post: peter.gerhardsson@svenskfotboll.se

Yvonne Ekroth

Projektledare F15-U23 dam / Project Manager National Teams

Mobil: +46 70 600 68 86
E-post: yvonne.ekroth@svenskfotboll.se