Landslag U21/Pojk Elit — fogis.se

Landslag U21/Pojk Elit

Claes Eriksson

Chef Landslag U21/Pojk Elit/ Head of U21/Youth National Team Department

Tel: +46 8 735 09 68
Mobil: +46 73 836 90 90
E-post: claes.eriksson@svenskfotboll.se

Christofer Augustsson

Förbundskapten P15-17/ National Team Coach U15-17

Mobil: +46 70 5547028
E-post: christofer.augustsson@svenskfotboll.se

Viktor Eriksson

Förbundskapten P17-19/ National Team Coach U17-19

Mobil: 0703-56 53 70
E-post: viktor.eriksson@svenskfotboll.se

Roger Franzén

Förbundskapten P15-17/ National Team Coach U15-17

Mobil: +46 70 558 55 00
E-post: roger.franzen@svenskfotboll.se

Anette Hammarström

Projektledare Landslag U21/Pojk Elit /Project Manager U21/Youth National Team

Tel: +46 8 735 09 52
Mobil: +46 70 695 46 61
E-post: anette.hammarstrom@svenskfotboll.se

Lars-Erik Hemgren

Projektledare Spelarutbildning, Projektledare U21/Project Manager Player´s Development/Coach Education, Project Manager U21

Tel: +46 8 735 09 24
Mobil: +46 70337 97 97
E-post: larserik.hemgren@svenskfotboll.se

Ulf Kristiansson

Förbundskapten Future Teams/Future Team Coach Youth

Mobil: +46 73 057 99 81
E-post: ulf.kristiansson@svenskfotboll.se

Roland Nilsson

Roland Nilsson

Förbundskapten U21/National Team Coach U21

Tel: +46 8 735 09 00
Mobil: +46 721 77 55 75
E-post: roland.nilsson@svenskfotboll.se

Andreas Pettersson

Ass Förbundskapten U21/Ass. National Coach U21

Mobil: +46 70 340 92 51
E-post: andreas.pettersson@svenskfotboll.se

Tomas Turesson

Förbundskapten P17-19/ National Coach U17-19

Tel: +46 8 735 09 00
Mobil: +46 76 776 84 84
E-post: tomas.turesson@svenskfotboll.se