Landslag U23/Flick Elit — fogis.se

Landslag U23/Flick Elit

Lilie Persson

Chef Landslag U23/Flick Elit/ Head of U23/Youth National Team Department

Tel: +46 8 735 95 97
Mobil: +46 70 270 53 95
E-post: lilie.persson@svenskfotboll.se

Magnus Andersson

Projektledare Landslag U23/Flick Elit/Project Manager F15-U23

Tel: +46 8 735 09 60
Mobil: +46 70 417 69 31
E-post: magnus.andersson@svenskfotboll.se

Ulrika Forsberg

Projektledare Landslag U23/Flick Elit/Projectmanager U23/Youth National Team

Tel: +46 8 735 09 22
Mobil: +46 70 611 76 76
E-post: ulrika.forsberg@svenskfotboll.se

Anneli Gustafsson

Projektledare Landslag U23/Flick Elit/Projectmanager U23/Youth National Team

Mobil: +46 70 348 00 69
E-post: anneli.gustafsson@svenskfotboll.se

Anders Johansson

Förbundskapten F 18-19 /National Team Coach WU18-19

E-post: anders.johansson@svenskfotboll.se

Ulf Kristiansson

Förbundskapten U23 och Future Team/ National Team Coach U23 and Future Team

Mobil: +46 73 057 99 81
E-post: ulf.kristiansson@svenskfotboll.se

Pär Lagerström

Förbundskapten F15-17/National Team Coach WU15-17

E-post: par.lagerstrom@svenskfotboll.se

Nina Rohman Kristiansson

Projektledare Landslag U23/Flick Elit/Project Manager F15-U23 (Föräldraledig)

Tel: +46 8 735 95 01
Mobil: +46 76 843 70 70
E-post: nina.rohmankristiansson@svenskfotboll.se

Pia Sundhage

Förbundskapten F 15-17/National Team Coach WU 15-17

E-post: pia.sundhage@svenskfotboll.se