Herr/pojk Elit avdelningen

Lars Richt

Avdelningschef/Head of National Teams Men Department

Tel: +46 8 735 09 63
Mobil: +46 70 581 88 24
E-post: lars.richt@svenskfotboll.se

Janne Andersson

Janne Andersson

Förbundskapten herr/Head Coach A National Team

Peter Wettergren

Peter Wettergren

Ass. Förbundskapten/Ass Head Coach

Tel: +46 8 735 09 00

Paul Balsom

Paul Balsom

Fysiolog/matchanalytiker/National Team Physiologist/Match Analysist

Tel: +46 8 735 95 25
Mobil: +46 70 584 97 02
E-post: paul.balsom@svenskfotboll.se

Christoffer Bernspång

Matchanalytiker/Match Analysist

Mobil: +46 70 338 20 13
E-post: christoffer.bernspang@svenskfotboll.se

Håkan Ericson

Förbundskapten U21/National Team Coach U21

Tel: +46 8 735 95 26
Mobil: +46 70 773 41 41
E-post: hakan.ericson@svenskfotboll.se

Anette Hammarström

Projektledare /Project Manager

Tel: +46 8 735 09 52
Mobil: +46 70 695 46 61
E-post: anette.hammarstrom@svenskfotboll.se

Andreas Janmyr

Matchanalytiker/Match Analysist

Tel: +46 8 735 95 95
Mobil: +46 70 565 48 32
E-post: andreas.janmyr@svenskfotboll.se

Andreas Pettersson

Ass Förbundskapten U21/Ass. National Coach U21

Mobil: +46 70 340 92 51
E-post: andreas.pettersson@svenskfotboll.se

Cecilia Sandell

Projektledare herrlandslaget/Project Manager A National Team

Tel: +46 8 735 95 16
Mobil: +46 70 646 12 26
E-post: cecilia.sandell@svenskfotboll.se

Thomas Lindholm

Fysiolog/National Team Physiologist

Mobil: +46 73 807 24 00
E-post: thomas.lindholm@svenskfotboll.se

Anders Eriksson

Matchanalytiker/Match Analysist

Mobil: +46 73 091 37 19
E-post: anders.eriksson@svenskfotboll.se