Dagens domare - Stockholms Fotbollförbund

Välj förbund och datum

Matcher 2021-10-17
Tid Match Domare
Allsvenskan herrar
15:00 Hammarby - AIK Domare Andreas Ekberg
Ass. domare 1 Mehmet Culum
Ass. domare 2 Stefan Hallberg
Fjärdedomare Mohammed Al-Hakim
Ettan
Ettan Norra 2021
14:00 Hammarby TFF Herrfotboll - Piteå IF FF Domare Tom Ghorbani
Ass. domare 1 Danha Bachiri
Ass. domare 2 Alexander Milovanovic
Division 2, herrar
Div 2 Norra Svealand, herr 2021
13:30 Stockholm Internazionale - Skiljebo SK Domare Jasin Holmegren
Ass. domare 1 Emanuel Tas
Ass. domare 2 Alexander Johansson
17:00 IFK Lidingö FK - Enköpings SK FK Domare Hamza Harrami
Ass. domare 1 Daniel Tekeste
Ass. domare 2 Fikret Göker
18:00 FC Järfälla - Karlbergs BK Domare Patrik Larsson
Ass. domare 1 Gustaf Wall
Ass. domare 2 Oscar Selberg Hidborn
Division 3, herrar
Div 3 Södra Svealand, herr 2021
15:00 Älvsjö AIK FF - Västerhaninge IF Domare Augin Melki
Ass. domare 1 Rasmus Ekberg
Ass. domare 2 Johannes Forsberg
OBOS Damallsvenskan
13:00 AIK - BK Häcken FF Domare Anastasia Oberlauf Poopuu
Ass. domare 1 Elsa Wisting
Ass. domare 2 Leonora Heimdahl
Fjärdedomare Sofie Borck Janeheim
Division 1, damer
Div 1 Södra Svealand, dam 2021
16:30 Segeltorps IF - IK Viljan Strängnäs Domare Mimmi Damtew
Ass. domare 1 Furkan-Sami Kocak
Ass. domare 2 Vide Rubensson Wallin
17:00 Stuvsta IF - Boo FF Domare Maria Makar
Ass. domare 1 Ninos Nikola
Ass. domare 2 Kamal Berrahmoune
P19 serier
P19 Div.1 2021 - Region 4 (Grupp 2)
16:30 Tyresö FF - Athletic FC Eskilstuna Domare Vedad Kestendzic
Ass. domare 1 Ramazan Bekir Ekici
Ass. domare 2 Mohammad Rasul Aminullah
P19 Allsvenskan Norra 2021
14:00 Täby FK - Hammarby IF FF Domare Ahmed Sami
Ass. domare 1 Sam Schamborg
Ass. domare 2 Damir Skoko
P17 serier
P17 Allsvenskan Norra 2021
14:00 Bele Barkarby FF - Västerås SK FK Domare Kenan Dizdarevic
Ass. domare 1 Tony Kovacic
Ass. domare 2 Immanuel Akdemir
14:00 Djurgårdens IF FF - IF Brommapojkarna Domare Amir Sirbic
Ass. domare 1 Albin Gunnarsson
Ass. domare 2 Melker Tellgren Jonsson
P17 Div.1 2021 - Region 5 (Grupp 1)
16:30 Karlbergs BK - Gefle IF FF Domare Abdul Kadir Ekici
Ass. domare 1 Agaton Kopparberg
Ass. domare 2 Ahmed Abaied
P16 serier
P16 Nationell A3
14:15 AIK FF - IF Brommapojkarna Domare Panajot Gjoka
Ass. domare 1 Karl Svensson
Ass. domare 2 Didrik Sollenius
18:15 IFK Stocksund - Örebro SK FK Domare Karam Isso
Ass. domare 1 Sasa Radovic
Ass. domare 2 Alireza Hakami
P16 Nationell B4
19:00 Nacka FC - Athletic FC Eskilstuna Domare Ramiyar Yousofy
Ass. domare 1
Ass. domare 2
SM F17 år
F17 SM 2021 - Mellersta Svealand A-serie
14:00 Spånga IS FK - Hammarby IF FF Domare Ole-Jakob Lehnert
Ass. domare 1 Peter Hampus
Ass. domare 2 Petar Melek
F17 SM 2021 - Södra Svealand - A-serie
19:00 Boo FF - Västerås BK 30 Domare Jafar Abdelkader
Ass. domare 1 Erik Rydmark
Ass. domare 2 Majd Alsaed
Svenska Futsalligan (SFL)
Svenska Futsalligan 2021/22
18:00 Hammarby IF FF Futsal - Örebro Futsal Club Förstedomare Abdelmasih Gergess
Andredomare Liridon Hasani
Tredjedomare Teddy Dahlin
Division 2 Östra Svealand damer
Damer div 2 östra Svealand
13:00 Älta IF - IFK Lidingö FK Domare Stephan Narinder
Ass. domare 1 Cagdas Polat
Ass. domare 2 Nicklas Lund
18:00 Lindhagen FF - Karlbergs BK Domare Nike Sjögerås
Ass. domare 1 Sezgin Youmer
Ass. domare 2 Delmon Haffo
Veteran
Herrar Vet B
16:00 Danderyds SK - Iberoamericana IF Domare Malte Johnsson
Herrar Vet C
15:00 Apollon Solna FK - Munsö IF Domare Sebastian Straméus
Stockholmsserien 1 damer
SSD 1
19:00 Tyresö FF - Sollentuna FK Domare Rahber Ali
Stockholmsserien 3 damer
SSD 3 Norra
16:00 Solberga BK - Enebybergs IF Domare Kent Wilfordson
Stockholmsserien 5 herrar
SSH 5 Södra
20:00 Danderyds SK C - Norsborgs FC Domare Sami Hormozy
Stockholmsserien 8 herrar
SSH 8 Norra
17:00 Wäsby FC B - Norrtulls SK C Domare Mohammed Hassan
Flickor 2005/2002
F2005/2002- 1A
14:00 IK Frej Täby FF 1 - Täby FK 1 Domare Markus Folkesson
17:30 Hammarby IF FF 2002 - Österåker/Åkersberga Utd. Domare Fehmi Senkal
F2005/2002- 2B
16:30 Djurgårdens IF FF 3 - Saltsjö-Boo IF Vit Domare Imtiaz Karim
18:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 1 - Hammarby IF FF 2004 Domare Eskander Valestany
F2005/2002- 3A
11:00 Karlbergs BK - Sundbybergs IK Vit Domare Arman Troubkin
16:00 Sollentuna FK 1 - Enebybergs IF 2 Domare Yusuf Hassan
F2005/2002- 3B
14:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Reymersholms IK 1 Domare Ivan Markovic
F2005/2002- 3C
13:00 Huddinge IF 1 - Stuvsta IF 1 Domare Furkan-Sami Kocak
18:00 Västerhaninge IF - Järla IF FK Blå Domare Amin Al Moatassim
Pojkar 2003/2002
P2003/2002- 1A
15:45 Täby FK 02U - Rotebro IS FF 1 Domare Ulf Arkfelt
19:00 Enebybergs IF 2 - Viggbyholms IK FF Domare Philip Notting
P2003/2002- 2A
13:00 Åkersberga BK - Danderyds SK FF 1 Domare Lino Altamirano
15:00 FC Djursholm - IFK Lidingö FK S-3 Domare Nemanja Marojevic
18:30 Norrtulls SK L - Täby FK 03:2 Domare Mario Antonio Mallengren
P2003/2002- 2B
18:00 IF Brommapojkarna 8 - Edsviken FF U19 Domare Keywan Shams
P2003/2002- 2C
13:00 Tungelsta IF 2 - Stureby SK 1 Domare Miguel Tijero Torres
Pojkar 2004
P2004- 1A
15:00 FC Järfälla 1 - Sundbybergs IK Grön Domare Sami Hormozy
P2004- 1B
18:00 Älvsjö AIK FF 1 - Hammarby IF FF 3 grön Domare Muhammet Mustafa Kan
P2004- 2A
14:00 Hässelby SK FF 1 - Sollentuna FK Nord 2 Domare Conny Ahlkvist
18:00 Nockebyhovs IF - IF Brommapojkarna 4 Domare Emre Caliskan
P2004- 2B

(Uppskjuten)
Gröndals IK 1 - Karlbergs BK Domare Agaton Kopparberg
12:00 Essinge IK 1 - Hammarby IF FF 3 vit Domare Ahmad Akbari
16:00 Atletic Blåsut FC - Boo FF 4 Domare Anis Hamouda
P2004- 2C
12:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Älta IF Domare Feti Kan
P2004- 3A
18:00 Danderyds SK FF 1 - Kallhälls FF Blå Domare Mattias Larikka
18:00 Djurgårdens IF FF 7 - Stocksunds IF Gul Domare Mikael Richnau
Pojkar 2005
P2005- 1A
11:00 Hässelby SK FF 1 - Norrtulls SK 1 Domare Fanuel Koreri
17:00 Ursvik IK Svart - AIK FF 1 Domare David Kalhory
20:00 Årsta FF 1 - Reymersholms IK 1 Domare Feti Kan
P2005- 1B
12:30 IFK Haninge 1 - Älvsjö AIK FF Domare Sasa Radovic
14:00 Enskede IK 2 - Rönninge Salem Fotboll 1 Domare Abdulbaki Kaya
P2005- 2A
10:00 IK Frej Talangfotbollsförening 1 - Spånga IS FK 2 Domare Joseph Lindström Barrling
14:00 Kista SC KFUM 1 - IF Brommapojkarna 4 Domare Abdirisack Ahmed
16:00 Åkersberga BK Svart - Danderyds SK FF 2 Domare Tarek Moustafa
17:45 Täby FK U - Enebybergs IF 1 Domare Fredrik Leufstadius
P2005- 2B
12:00 Ingarö IF 2 - Boo FF 3 Domare Erik Rydmark
P2005- 2C
15:00 Vendelsö IK 1 - Tyresö FF 2 Domare Martin Brandt
P2005- 3A
12:00 Täby FK 3 - IFK Lidingö FK N Domare Shams Rahimi
P2005- 3C
14:00 Bagarmossen Kärrtorp BK - Enskede IK 4 Domare Nils Bjurholm
Flickor 2006
F2006- 1
16:00 Österåker/Åkersberga Utd. - Boo FF 1 Domare Arvid Jelldal
16:30 IF Brommapojkarna 1 - Saltsjöbadens IF Vit Domare Jacob Berhanu Birke
F2006- 2A
12:30 FC Djursholm 1 - IF Brommapojkarna 5 Domare Lea Björkhagen
F2006- 2B
11:00 Hammarby IF FF 2 - Reymersholms IK 1 Domare Umed Ahmad Sejadi
12:00 Stureby SK 1 - AIK FF 2 Domare Kevin Lopez
16:30 Sollentuna FK F06 1 - Hanvikens SK Domare Abdirisack Ahmed
19:15 Ingarö IF 1 - Årsta/Aspudden/Gröndal Domare Dante Sautermeister
F2006- 3B
10:30 Rönninge Salem Fotboll 2 - Boo FF 2 Domare Suzanne Bitendelo
F2006- 4
12:15 IF Brommapojkarna 6 - Bollstanäs SK Blå Domare Vladimir Maric
Pojkar 2006
P2006- 1A
10:30 AIK FF 1 - IK Frej Täby FF 1 Domare William Albrecht
18:30 Sollentuna FK Hel. 1 - AIK FF 1 Domare Stephen Anapuna
P2006- 1B
14:00 Sollentuna FK Norrv. 1 - IFK Lidingö FK 2 Domare Stephen Anapuna
P2006- 2A
10:30 Djurgårdens IF FF 7 - Täby FK 31 Domare Oscar Troili
11:00 Danderyds SK FF Röd - Bollstanäs SK Grön Domare Oscar Balzano
12:00 IFK Lidingö FK 5 vit - Sollentuna FK Nord 1 Domare Mohamad Khair Jasem
P2006- 2B
13:00 IFK Viksjö 2 - Karlbergs BK 1 Domare Abdullahi Ahmed Jama
P2006- 2C
17:15 Ingarö IF 1 - IFK Aspudden-Tellus 2 Domare Jonas Feili
19:30 Boo FF 2 - Jarlabergs IF Svart Domare Erik Nord
P2006- 2D
12:00 Hammarby IF FF 8 grön - Älta IF 1 Domare Safari Rajab
15:45 Skogås-Trångsunds FF Blå - IFK Tumba FK 1 Domare Umed Ahmad Sejadi
P2006- 3A
15:00 Sollentuna FK Norrv. 3 - Djurgårdens IF FF 5 Domare Marian Claudiu Dauceanu
16:00 IFK Vaxholm 1 - Lidingö SK Domare Nove Furuby Manitski
P2006- 3B
12:00 IF Brommapojkarna 5 - AIK FF 3 Domare Noel Akdemir
12:00 Ängby IF 1 - FC Järfälla 3 Domare Eyob Haile Terefe
P2006- 3C
10:30 Stureby SK - IF Brommapojkarna 9 Domare Daniel Chinarro
13:30 Sollentuna FK Nord 2 - Älvsjö AIK FF P15-2 Domare Karl Henriksson
P2006- 3D
10:00 Hammarby IF FF 7 vit - Värmdö IF Domare Sabawoon Nazari
P2006- 3E
09:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Tungelsta IF 1 Domare Leonit Krasniqi
19:00 Huddinge IF P15B - Älvsjö AIK FF Rosa Domare Robin Yorulmaz
P2006- 4A
10:00 Vallentuna BK 2 - Kungsängens IF 2 Domare Sorin Dragos Raileanu
14:00 Spånga IS FK 4 - Viggbyholms IK FF Domare David Ghanbari
P2006- 4B
12:30 Danderyds SK FF Blå - Djurgårdens IF FF 4 Domare Elis Sandklo
14:00 BK Bussenhus Svart - Gröndals IK 1 Domare Abdulahi Abdi Nur
14:00 Reymersholms IK 1 - Karlbergs BK 2 Domare Jasmin Duranic
Flickor 2007
F2007- 1A
12:00 IFK Stocksund 1 - Viggbyholms IK FF svart Domare Paolo Balzano
14:00 IF Brommapojkarna 1 - Djurgårdens IF FF 1 Domare Benjamin Urrutia Erice
15:00 Boo FF Blå - Enebybergs IF 1 Domare Ramiyar Yousofy
F2007- 1B
09:00 Hanvikens SK Röd - Gröndals IK 1 Domare John Nilsson
11:30 Huddinge IF F07-1 - Tullinge Triangel Pojkar FK Grön Domare Viliam Pavlakovic
19:00 Stuvsta IF 1 - Stureby SK Svart Domare Gustav Gregeby
F2007- 2A
12:30 Bollstanäs SK Gul - Täby FK 1 Domare Johan Lindberg
18:45 Djurgårdens IF FF 3 - IFK Österåker FK 1 Domare Elise Bergström
F2007- 2B
10:30 Älvsjö AIK FF F14-1 - IF Brommapojkarna 2 Domare Jack Welin-Berger
14:00 IFK Stocksund 3 - Vasalund IF 1 Domare Joseph Lindström Barrling
16:30 Stureby SK Lila - Sundbybergs IK Grön Domare Viktor Ilija Colak
F2007- 2C
16:30 Vendelsö IK 1 - Skogås-Trångsunds FF Röd Domare Santiago Vega Martinez
F2007- 3A
14:15 IFK Vaxholm 2 - Sollentuna FK Nord Domare Nove Furuby Manitski
14:30 IFK Lidingö FK 9 vit - Åkersberga BK Domare Fredrik Leufstadius
16:30 IK Frej Täby FF 2 - Viggbyholms IK FF Röd Domare Oscar Troili
F2007- 3B
13:00 Ekerö IK - Nockebyhovs IF 1 Domare Henok Weldegergish
F2007- 3C
11:30 Reymersholms IK 1 - Essinge IK 1 Domare Adrian Bertling
15:00 Vendelsö IK 3 - Värmdö IF Vit Domare Safari Rajab
F2007- 3D
13:30 Boo FF 3 - Älvsjö AIK FF F14-2 Domare Gabriel Messili
17:00 Tyresö FF 2 - Nynäshamns IF FK 1 Domare Jordy Cabrera Obando
F2007- 4A
12:30 Ursvik IK Gul - IFK Lidingö FK 9 blå Domare Axel Kjellin
F2007- 4B
12:00 Spånga IS FK 2 - Hammarby IF FF 2 vit Domare Ataa Ghnnam
18:00 IF Brommapojkarna 8 - Hässelby SK FF 2 Domare Fabian Sjögren
F2007- 4C
14:00 Skogås-Trångsunds FF - FoC Farsta FF Domare Eduardo Artunduaga Caceres
F2007- 4D
15:00 Sätra SK - Sickla IF Svart Domare Olle Glitterstam
Pojkar 2007
P2007- 1A
13:00 Viginti Quattuor FC F24 - Maj FC Domare Sorin Dragos Raileanu
P2007- 1B
15:00 Djurgårdens IF FF 11 - Vasalund Stadshagens IF Svart Domare Kevin Lopez
16:00 IFK Viksjö 1 - IF Brommapojkarna 5 Domare Christopher Masoumi Darakeh
18:30 Karlbergs BK Röd 1 - Sollentuna FK Akademi Domare Fredrik Vesterholm
P2007- 1C
10:00 Örby IS Röd - Nacka FC Domare Robin Yorulmaz
10:30 Hammarby IF FF 2 grön - Jarlabergs IF Domare Erik Mack
14:00 IF Brommapojkarna 3 - IFK Haninge U Domare Abel Ftsum Tekeste
P2007- 1D
13:00 Gröndals IK Vit - FoC Farsta FF Röd Domare Tarek Moustafa
P2007- 2A
12:00 Bro IK Vit - IK Frej Täby FF 1 Domare Sami Hormozy
P2007- 2B
11:00 Sollentuna FK Öst 1 - Vasalund IF Röd Domare Simon Habte
11:30 IFK Lidingö FK 2 - Täby FK 41 Domare Alexander Ekman
13:30 AIK FF 4 - Ursvik IK Svart Domare Ali Ansari
17:00 Norrtulls SK 1 - Djurgårdens IF FF 13 Domare Fredrik Vesterholm
P2007- 2C
12:00 Som United Fotbollsförening - Täby FK 51 Domare Jakub Isse
14:30 Ekerö IK 1 - Hässelby SK FF 1 Domare Henok Weldegergish
P2007- 2D
11:00 IFK Aspudden-Tellus 1 - Karlbergs BK Röd 2 Domare Sayad Mansurzada
15:00 Djurgårdens IF FF 5 - IF Brommapojkarna 22 Domare Oskar Tang
P2007- 2E
18:00 Saltsjö-Boo IF - Espanyol Academy IF Blå Domare Abdulbaki Kaya
P2007- 2G
12:30 Hammarby IF FF 12 vit - Segeltorps IF Vit Domare Emil Åkerlund
14:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - IFK Tumba FK Vit Domare Mohammad-Khair Al-Ani
P2007- 3A
12:00 Sollentuna FK Nord 3 - IFK Österåker FK 2 Domare William Genlott
P2007- 3B
13:30 Sollentuna FK Syd 2 - IF Brommapojkarna 9 Domare Anton Genlott
16:00 IFK Stocksund - Sollentuna FK Öst 2 Domare Noorwali Wardak
P2007- 3C
16:30 Vasalund IF Svart - Ekerö IK 2 Domare Liam Östberg Raanaes
16:30 Vällingby AIK 1 - Bro IK Blå Domare Alexander Shahiniri
P2007- 3D
10:30 IF Brommapojkarna 14 - Kista SC KFUM blå Domare Gustav Jarde
15:30 Karlbergs BK Grön - Sundbybergs IK Grön Domare Vladimir Maric
P2007- 3E
10:30 Värmdö IF Blå - Ingarö IF Svart Domare Adam Halvares
16:30 Enskede IK Ljusblå3 - Gustavsbergs IF FK Svart Domare Simon Saveland
P2007- 3F
13:30 Stureby SK Blå - Örby IS Gul Domare Arvid Ögren
13:30 Vendelsö IK 2 - Hanvikens SK Vit Domare Robert Scutt
18:30 FoC Farsta FF Blå - Sickla IF 5 Domare Daniel Bjerdahl
P2007- 3G
11:00 Gröndals IK Orange - Vårby Gårds IF Röd Domare Dexter Gray
17:00 Huddinge IF P07:1-2 - Stuvsta IF 3 Domare Viliam Pavlakovic
P2007- 4B
12:30 Bromstens IK 2007 - IFK Viksjö 3 Domare Mohammad Ebrahimi
16:00 Bele Barkarby FF 3 - Sollentuna FK Syd 4 Domare Simon Fredriksson
16:00 Ekerö IK 4 - IFK Lidingö FK 8 Domare Christopher Christakopoulos
P2007- 4C
16:30 IFK Lidingö FK 16 vit - FC Djursholm 2 Domare Sorin Dragos Raileanu
P2007- 4D
10:30 Saltsjöbadens IF Vit - IFK Haninge 3 Domare Sebri Abdu
12:00 Spårvägens FF vit - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Domare Jordy Cabrera Obando
16:00 Bagarmossen Kärrtorp BK 3 - Boo FF 3 Domare Shams Rahimi
18:00 Enskede IK Blå - Reymersholms IK 1 Domare Simon Saveland
P2007- 4E
12:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 4 - Älvsjö AIK FF Röd Domare Ali Erfani
14:00 IFK Haninge 2 - Rönninge Salem Fotboll 3 Domare Lazar Milosavljevic
P2007- 5A
16:00 Järla IF FK Svart - IF Söderkamraterna 1 Domare Madeleine Andersson
16:00 Spånga IS FK 5 - Täby FK 32 Domare Simon Habte
Flickor 2008
F2008- 1A
17:30 IF Brommapojkarna 1 - IFK Stocksund 1 Domare Niklas Arfors
F2008- 1B
16:00 Älvsjö AIK FF F13-1 - Boo FF 1 Domare Ali Erfani
F2008- 2A
10:30 Täby FK 21 - Vallentuna BK DF 1 Domare Fehmi Senkal
13:30 IFK Lidingö FK 5 vit - Bele Barkarby FF 1 Domare Eskander Valestany
14:00 Bollstanäs SK Gul - Ängby IF 1 Domare Johan Lindberg
F2008- 2B
10:30 Boo FF 4 - Hammarby IF FF 1 gul Domare Madeleine Andersson
12:00 Tyresö FF 1 - Norrtulls SK 1 Domare Erik Fanous
F2008- 3A
09:00 IFK Stocksund 2 - IFK Vaxholm Domare Omar Arbouche
13:00 Rotebro IS FF 1 - Spånga IS FK Domare Anton Dalerå
13:30 Enebybergs IF 1 - Runby IF Domare Max Stolt
14:00 Sundbybergs IK Grön - Vallentuna BK DF 2 Domare Victor Gendra
F2008- 3B
11:00 Kallhälls FF Blå - FK Bromma 1 Domare Jesper Rogstam Malmberg
18:30 Hässelby SK FF 1 - Ekerö IK 2 Domare Amr Abdallatif Ahmed
F2008- 3C
11:00 Sickla IF Vit - Boo FF 6 Domare Santiago Vega Martinez
14:30 Stuvsta IF 3 - IFK Lidingö FK C vit Domare Carl Larsson Eriksson
F2008- 3D
13:00 Stuvsta IF 2 - Enskede IK Blå 1 Domare Carl Larsson Eriksson
F2008- 3E
09:00 Boo FF 3 - Stureby SK Domare Hamse Hassan
10:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Örby IS Röd Domare Sezgin Youmer
F2008- 4B
12:00 IFK Bergshamra 2 - Bro IK Vit Domare Lars Reuterhagen
13:30 Ekerö IK 3 - IFK Viksjö 2 Domare Amanda Garpedal
15:00 IFK Lidingö FK 5 blå - IF Brommapojkarna 2 Domare Eskander Valestany
F2008- 4C
15:00 Enskede IK Vit - Boo FF 7 Domare Zacharias Jerari
15:30 Gustavsbergs IF FK Röd - Saltsjöbadens IF Blå Domare Shiferaw Fekade Berhanu
16:00 Järla IF FK Vit - Solberga BK F08 Domare Roholla Khalili
F2008- 4D
12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Huddinge IF F08-2 Domare Robin Yorulmaz
F2008- 5
10:30 Hanvikens SK vit - Arameisk-Syrianska IF 1 Domare Abdulbaki Kaya
17:00 Hässelby SK FF 2 - Ursvik IK F08 Domare Amr Abdallatif Ahmed
Pojkar 2008
P2008- 1A
09:00 IFK Stocksund 1 - FC Djursholm 1 Domare Paolo Balzano
10:30 IFK Sollentuna 1 - Hammarby IF FF 21 grön Domare William Genlott
11:00 Sollentuna FK Hel. 1 - Ursvik IK Svart 1 Domare Yoel Koreri Tesfu
P2008- 1B
10:30 AIK FF 1 - Vasastans BK 1 Domare Lars Reuterhagen
10:30 IFK Aspudden-Tellus 1 - IF Brommapojkarna 3 Domare Kevin Arda Yener
10:30 IFK Stocksund 2 - IFK Lidingö FK Domare Magdalena Jelic
P2008- 1C
14:30 IF Brommapojkarna 11 - Hanvikens SK Röd Domare Niklas Arfors
17:00 Hammarby IF FF 5 grön - IFK Sollentuna 3 Domare Thomas Nylin
P2008- 2A
09:00 Täby FK 31 - IFK Stocksund 3 Domare Viking Forssberg
10:30 IFK Lidingö FK 2 - IF Brommapojkarna 13 Domare Axel Olsson
13:00 Sollentuna FK Norrv. 1 - Täby United FC 32 Domare Noorwali Wardak
15:00 IK Frej Täby FF 3 - IFK Österåker FK 1 Domare Oscar Balzano
P2008- 2B
15:30 Hässelby SK FF 6 - Sundbybergs IK Orange Domare Shad Ahmed
P2008- 2C
11:00 Ursvik IK Blå 2 - Karlbergs BK Röd 1 Domare Leon Rami
13:00 Reymersholms IK 1 - AIK FF 3 Domare Oscar Carmelius
P2008- 2D
11:30 IF Brommapojkarna 16 - Vinterviken FC 1 Domare Amr Abdallatif Ahmed
P2008- 2E
09:00 Saltsjöbadens IF - Boo FF 6 Domare Elin Ekmark
10:00 IF Brommapojkarna 10 - Enskede IK Svart 2 Domare Ahmed Ahmed
P2008- 2F
10:30 Vendelsö IK 2 - Hanvikens SK Vit Domare Lazar Milosavljevic
11:00 FoC Farsta FF Svart - Skogås-Trångsunds FF Röd Domare Thomas Nylin
16:00 IF Brommapojkarna 6 - Huddinge IF P08:2-Svart Domare Niklas Arfors
P2008- 2G
13:30 Svensk-Palestinska FF 1 - Grödinge SK Grön Domare Fardin Yousefi
15:30 Hammarby IF FF 14 grön - Segeltorps IF Domare Thomas Nylin
P2008- 3A
09:00 IFK Lidingö FK 5 - Brottby SK Domare Axel Olsson
13:30 IK Frej Täby FF 2 - Bällsta FF Vit Domare Oscar Balzano
14:30 Rotebro IS FF 1 - Täby FK 41 Domare Anton Dalerå
15:30 Bollstanäs SK Vit - IFK Vaxholm 1 Domare Mohammed Maache
P2008- 3B
11:00 Täby United FC 31 - Sollentuna FK Norrv. 2 Domare Markus Thelin
12:00 Enebybergs IF 1 - IFK Lidingö FK 9 röd Domare Max Stolt
P2008- 3C
14:00 Hässelby SK FF 5 - FC Järfälla Röd Domare Arin Faraj
16:00 Sollentuna FK Viby 2 - Bele Barkarby FF 1 Domare Zana Mamleh
17:00 Bollstanäs SK Blå - Kungsängens IF 1 Domare Mohammed Maache
P2008- 3D
17:30 Sollentuna FK Viby 3 - AIK FF 6 Domare Ali Ansari
P2008- 3E
10:00 Ängby IF Blå - Norrtulls SK Svart 1B Domare Mohammad Ebrahimi
P2008- 3F
08:30 IFK Lidingö FK 9 blå - Essinge IK 1 Domare Pontus Smedborn
11:00 Norrtulls SK Svart 23 - AIK FF 4 Domare Mohammad Heydari
P2008- 3G
09:30 Hammarby IF FF 6 vit - IFK Lidingö FK 14 Domare Anton Mailosson
11:30 Älvsjö AIK FF Grå 2 - Sickla IF Röd 1 Domare Heidar Nasseer Hussein
12:30 Karlbergs BK Grön 1 - IFK Aspudden-Tellus 3 Domare Rommel Wolde-Selassie
14:30 Reymersholms IK 3 - Bagarmossen Kärrtorp BK 3 Domare Ville Nordmark
P2008- 3H
13:00 Älvsjö AIK FF Blå - Tyresö FF C 2 Domare Sabawoon Nazari
P2008- 3I
08:30 Huddinge IF P08:3-1 - Boo FF 9 Domare Mirac Alp
10:30 Hanvikens SK Gul - Vendelsö IK 3 Domare Serhat Osman Celik
12:30 Sickla IF Svart 2 - Älvsjö AIK FF Gul Domare Oscar Lindén
P2008- 3J
10:00 Segeltorps IF Blå - Västerhaninge IF Blå Domare Melvin Duran
10:00 Ösmo GIF FK - Hammarby IF FF 4 grön Domare Dino Licina
P2008- 3K
09:00 Mälarhöjdens IK Fotboll 2 - KIF Söderort Domare Tarek Moustafa
10:30 Segeltorps IF Vit - Enskede IK Blå 1 Domare David Ghanbari
13:00 Rönninge Salem Fotboll 2 - Hammarby IF FF 25 vit Domare Baran Tokat
P2008- 4A
10:30 Viggbyholms IK FF grön - IK Frej Täby FF 1 Domare Henrik Johansson
11:00 Vallentuna BK 2 - Danderyds SK FF Blå Domare Amin Alizade
11:30 IFK Österåker FK 2 - Täby FK 42 Domare Rajab Rasuli
P2008- 4B
09:00 Täby FK 52 - Sollentuna FK Mitt 4 Domare Lukas Viering
12:00 Bele Barkarby FF 3 - Rotebro IS FF 2 Domare Christopher Masoumi Darakeh
12:00 Kista SC KFUM Vit - Bollstanäs SK Svart Domare Leo Casserlöv
13:30 Bro IK Blå - FK Bromma Domare Sami Hormozy
P2008- 4C
11:00 Bromstens IK 2008 - Som United Fotbollsförening Domare Abdullahi Ahmed Jama
19:00 IFK Viksjö 2 - Kista SC KFUM Röd Domare Abel Ftsum Tekeste
P2008- 4D
09:30 Karlbergs BK Svart - Ursvik IK Vit Domare Mohammad Heydari
P2008- 4E
09:00 Gröndals IK 1 - Älvsjö AIK FF Grön Domare Erik Wolf-Watz
P2008- 4F
09:00 Boo FF 5 - Tyresö FF KF 1 Domare Lawe Zangena
09:00 Saltsjöbadens IF Blå - Enskede IK Svart 4 Domare Wilhelm Nässén
20:00 Hammarby IF FF 26 vit - Sickla IF Röd 2 Domare Fabian Cederlund
P2008- 4G
10:00 Tungelsta IF 1 - Enskede IK Rödvit 2 Domare Miguel Tijero Torres
P2008- 4H
10:00 Huddinge IF P08:3-2 - Tullinge BK Vit Domare Viliam Pavlakovic
12:00 Grödinge SK Vit - Svensk-Palestinska FF 2 Domare Jonathan Navarro
14:30 Rönninge Salem Fotboll 3 - Norsborgs IF 2 Domare Yousif Basil Jollow
P2008- 5A
09:00 IFK Viksjö 3 - IFK Lidingö FK 7 Domare Jean Darkland
09:00 Spånga IS FK 5 - Apollon Solna FK Domare Adam Mbarki
P2008- 5B
09:00 Vendelsö IK 5 - Örby IS Blå Domare Lazar Milosavljevic
Victoria Cup
Victoria Cup slutspel
IFK Lidingö BK (4) - IFK Stocksund (3) Domare
16:00 Västerhaninge IF (4) - Kungsängens IF (3) Domare Hassan Hassan
16:30 Ösmo GIF FK (4) - Ekerö IK (4) Domare Julius Yousef
17:30 Stuvsta FF (5) - Vallentuna BK DF (4) Domare Tomas Eriksson
18:15 Vasalund IF (4) - Skå IK & Bygdegård (4) Domare Hazim Kargic
19:00 Saltsjö-Boo IF (4) - Tullinge Triangel Pojkar FK (3) Domare Henrik Frank
20:15 Mariebergs SK (3) - Nacka Allstars DFF (3) Domare Roger Berggren
Stockholm Cup
Stockholm Cup B slutspel 21/22
00:00 Kronobergs BK (7) - Anadolu FC (7) Domare
11:30 Fisksätra IF (4) - Mälarhöjden-Hägersten FF (4) Domare Enes Izgi
Ass. domare 1 Victor Sjöström
Ass. domare 2 Ramazan Bekir Ekici
14:00 Stockholms Universitets FF (7) - Roslags-Kulla IF (6) Domare Sami Hormozy
14:30 FK Bromma (6) - BK Fyren (6) Domare Ahmad Alzghoul
15:00 Lidingö Gazoliners FC (6) - Fittja IF (4) Domare Behrang Bandali
16:00 FC Druzja (7) - Olympia Stockholm FF (6) Domare Oussama Chikhi
16:00 IFK Lidingö FC (6) - BK Gömmaren (6) Domare Denizcan Türkmenoglu
18:00 Argentinska Stockholm IF (7) - Järla IF FK (4) Domare Kari Malmros
18:00 Som United Fotbollsförening (4) - Rinkeby United FC (4) Domare Eshaq Ayobi
Ass. domare 1 Immanuel Akdemir
Ass. domare 2 Ahmad Alzghoul
19:30 Stureby SK (5) - Tullinge Triangel Pojkar FK (4) Domare Osman Sadikovic
Ass. domare 1 Anvar Khayati
Ass. domare 2 Szymon Lagowski
20:00 AK Stockholmsatleterna (7) - IK Frej Täby FF (4) Domare Gojko Jajic
Pojkar 2003 kval till P19
P2003-kval placering 1-2
18:00 Akropolis IF - Värmdö IF Domare Kabir Qurbanov
P2003-kval placering 3-4
18:00 Arameisk-Syrianska IF 1 - Brommapojkarna DFF 1 Domare Amer Moustafa
P2003-kval placering 9-10
17:30 Boo FF 1 - Årsta FF 1 Domare Catalin Manea
P2003-kval placering 11-12
13:30 Huddinge IF P19A - Spånga IS FK Domare Sardor Jurayev
P2003-kval placering 13-14
18:00 AIK Solna FK - Älta IF Domare Ilias Meniko
P2003-kval placering 21-22
18:30 Saltsjöbadens IF - Djurgårdens Talangfotbollsförening 1 Domare Saad Hisnawi
P2003-kval placering 23-24
18:00 Rönninge Salem Fotboll 1 - Reymersholms IK 1 Domare Claudio Anton Morales Rubilar
P2003-kval placering 25-26
16:00 Mälarhöjden-Hägersten FF 1 - Vendelsö IK 1 Domare Noel Akdemir
Pojkar 2005 kval till P17
P2005-kval placering 5-6
16:00 Brommapojkarna DFF 1 - Arameisk-Syrianska IF 1 Domare Javid Rahimi
P2005-kval placering 9-10
15:00 Nacka FC - Bollstanäs SK Gul Domare Dino Licina
P2005-kval placering 11-12
12:00 IK Frej Talangfotbollsförening 1 - IF Stockholms Fotbollsakademi Domare Mohammed Hassan
P2005-kval placering 15-16
17:00 AIK Solna FK - Enskede IK Domare Yacquub Omar Hussein
P2005-kval placering 19-20
14:00 IFK Tumba FK 1 - Apollon Solna FK 1 Domare Daniel Bjerdahl
Pojkar 2006 kval till P16
P2006-kval placering 3-4
12:15 Älvsjö AIK FF P15-1 - Hammarby TFF 1 Domare Kader Saeed Rassan
P2006-kval placering 5-6
10:15 FC Djursholm 1 - Hanvikens SK Domare Christopher Christakopoulos
P2006-kval placering 15-16
14:00 Örby IS - Tullinge Triangel Pojkar FK Domare Lina Fernström
P2006-kval placering 19-20
15:00 Sörskogens IF - Vallentuna BK 1 Domare Amer Moustafa