Dagens domare - Svenska Fotbollförbundet

Välj förbund och datum

Matcher 2019-05-26
Tid Match Domare
Allsvenskan herrar
15:00 Djurgården - Östersund Domare Victor Wolf
Ass. domare 1 Fredrik Nilsson
Ass. domare 2 Magnus Sjöblom
Fjärdedomare Ozan Camlibel
17:30 Kalmar FF - IF Elfsborg Domare Magnus Lindgren
Ass. domare 1 Niklas Nyberg
Ass. domare 2 Andreas Svensson
Fjärdedomare Mikael Eriksson
Superettan
15:00 Mjällby AIF - GAIS Domare Granit Maqedonci
Ass. domare 1 Besim Boletini
Ass. domare 2 Ajdin Mlivic
Fjärdedomare Fidan Hasani
17:30 Trelleborgs FF - Östers IF Domare Per Melin
Ass. domare 1 Christian Tennstedt
Ass. domare 2 Danha Bachiri
Fjärdedomare Mohamed Rachid
Division 1, herrar
Div 1 Norra, herrar
16:00 Umeå FC - Nyköpings BIS Domare Tom Ghorbani
Ass. domare 1 Martin Palm
Ass. domare 2 Richard Grad
17:00 Sandvikens IF - FC Linköping City Domare Richard Sundell
Ass. domare 1 Anton Sjöberg
Ass. domare 2 Robert Nyberg
17:00 Vasalunds IF - Rynninge IK Domare Fikret Buqa
Ass. domare 1 Alexander Öhnedal
Ass. domare 2 Rikard Aspegren
Div 1 Södra, herrar
16:00 Torns IF - Landskrona BoIS Domare Rinon Hasani
Ass. domare 1 Magnus Blennersjö
Ass. domare 2 Sebastian Robertsson
Division 2, herrar
Div 2 Norra Svealand, herrar
13:00 FC Gute - IFK Mora FK Domare Suhel Youssef
Ass. domare 1 Göran Tomasson
Ass. domare 2 Teddy Larsson
15:00 Enköpings SK FK - Sundbybergs IK Domare Patrik Larsson
Ass. domare 1 Alireza Alavi
Ass. domare 2 Diako Abdulaziz
Div 2 Södra Svealand, herrar
17:00 Värmbols FC - Enskede IK Domare Alexander Özmen
Ass. domare 1 Jasin Holmegren
Ass. domare 2 Johan Lundström
Div 2 Östra Götaland, herrar
15:00 Råslätts SK - Husqvarna FF Domare Ivan Prgomet
Ass. domare 1 Daniel Wilhelmsson
Ass. domare 2 Dejan Lupeskovic
Division 3, herrar
Div 3 Norra Norrland, herrar
14:00 Harads IF - Notvikens IK Domare Roland Adelsson
Ass. domare 1 Pernilla Lindgren
Ass. domare 2 Hugo Westergaard
Div 3 Norra Svealand, herrar
13:30 Syrianska IF Kerburan - Brottby SK Domare Gustaf Bortas
Ass. domare 1 Papin Nishimwe
Ass. domare 2 Hoshang Mofti Shukri
Div 3 Södra Svealand, herrar
18:00 IFK Eskilstuna - Tullinge Triangel Pojkar FK Domare Daniel Iskander
Ass. domare 1 Babak Naghibi
Ass. domare 2 Oliver Halvarsson
Div 3 Västra Svealand, herrar
16:00 FBK Karlstad - Kungsör BK Domare Rasmus Ekelund
Ass. domare 1 Carlos Kaly
Ass. domare 2 August Köpberg
Div 3 Nordöstra Götaland, herrar
12:00 IK Sleipner - Torstorps IF Domare Johan Sandström
Ass. domare 1 Henrik Johansson
Ass. domare 2 Mathias Cassegård
Div 3 Sydöstra Götaland, herrar
14:00 IFK Grimslöv - IFK Karlshamn Domare Shayan Mollaei
Ass. domare 1 Hossam Mohammad Husayn
Ass. domare 2 Johan Nordlander
Div 3 Sydvästra Götaland, herrar
16:30 Skene IF - Gnosjö IF Domare Bartek Svaberg
Ass. domare 1 Bashar Hariri
Ass. domare 2 Thomas Löfstrand
Elitettan
Elitettan
14:00 Hammarby IF FF - Sundsvalls DFF Domare Jennifer Laurin
Ass. domare 1 Leonora Heimdahl
Ass. domare 2 Heba Saadieh
15:30 Asarums IF FK - IK Uppsala Fotboll Domare Anela Hadziselimovic
Ass. domare 1 Christer Ankarcrona
Ass. domare 2 Mirza Rovcanin
Division 1, damer
Div 1 Norrland, damer
15:00 Selånger FK - IFK Östersund Domare Hanna Laajanen
Ass. domare 1 Birile Elias
Ass. domare 2 Mimmi Damtew
15:30 IF Team Hudik - Team TG FF Domare Nils Karlsson
Ass. domare 1 Håkan Lindqvist
Ass. domare 2 Oscar Schilke
Div 1 Norra Svealand, damer
11:30 Enköpings SK UK - Gefle IF FF Domare Katrin De Boer
Ass. domare 1 Andreas Hansson
Ass. domare 2 Edin Mehic
13:00 Rimbo IF - Västerås BK 30 Domare Camilla Roll Hellemarck
Ass. domare 1 Tómas Gunnar Vedie
Ass. domare 2 Babak Asayesh
14:00 Ljusdals IF - Gustafs GoIF Domare Michaela Backlund
Ass. domare 1 Farhad Mirzayi
Ass. domare 2 Sorin Aruncutean
Div 1 Södra Svealand, damer
17:00 P18 IK - Södersnäckornas BK Domare Gustav Hansson
Ass. domare 1 Jonas Hansson
Ass. domare 2 Pelle Öström
19:00 Telge United FF - Örebro SK Söder Domare Dani Sabah Moosa
Ass. domare 1 Arnold Andrawes
Ass. domare 2 Johan Serti
Div 1 Mellersta Götaland, damer
15:00 Nittorps IK - Lindö FF Domare Christer Johansson
Ass. domare 1 Bujar Durguti
Ass. domare 2 Jasmin Suntic
Div 1 Södra Götaland, damer
14:00 Färjestadens GOIF - IS Halmia Domare Edvina Karajkovic
Ass. domare 1 Patrik Edén
Ass. domare 2 Stefan Gustafsson
15:00 Växjö DFF Akademi - Trelleborgs FF Domare Erna Huskic
Ass. domare 1 Kennert Skoog
Ass. domare 2 Emir Latifi
P19 serier
P19 Allsvenskan Södra - vår
14:00 Åtvidabergs FF - Örgryte IS FF Domare Justus Läsker
Ass. domare 1 Ahmad Al-Shawi
Ass. domare 2 Samir Frost
P19 Allsvenskan Norra - vår
13:00 Assyriska FF - IFK Norrköping FK Domare Steven Seno
Ass. domare 1 Dany Kako
Ass. domare 2 Philip Hanon
14:00 Täby FK - FC Djursholm Domare Robert Andersson
Ass. domare 1 Jimmy Arnqvist
Ass. domare 2 Immanuel Akdemir
16:00 Vasalunds IF - IK Sirius FK Domare Allan Barhemat
Ass. domare 1 Mikael Eliasson
Ass. domare 2 Rusen Yilmaz
17:00 IFK Lidingö FK - Gefle IF FF Domare Fahrettin Cankaya
Ass. domare 1 Vedad Kestendzic
Ass. domare 2 Alireza Hakami
P19 Div.1 - Region 5
13:00 Håbo FF - Sandvikens IF Domare Temur Amiryan
Ass. domare 1 Andrija Prskalo
Ass. domare 2 Emil Mehic
16:00 IFK Stocksund - IK Brage Domare Fredrik Landin
Ass. domare 1 Kim Henriksson
Ass. domare 2 Anvar Khayati
16:30 Vaksala SK - Brommapojkarna DFF Domare Andreas Wiklander
Ass. domare 1 Love Ahlgren
Ass. domare 2 Leo Karlsson Acuna
P19 Div.1 - Region 4
14:00 Boo FF - Athletic FC Eskilstuna Domare Michael Torres
Ass. domare 1 Abdelmajid Ait Lhadj
Ass. domare 2 Kevin Rasmusson
14:00 FBK Karlstad - IFK Haninge Domare Claes Knutsson
Ass. domare 1 Evan Fares Dilshad
Ass. domare 2 Mats Andersson
16:00 IFK Aspudden-Tellus - Syrianska FC Domare Kristian Marosi
Ass. domare 1 Zdravko Jurkovic
Ass. domare 2 Kurbangeldy Djumaev
16:15 Karlslunds IF HFK - Nyköpings BIS Domare Edhem Dzirlo
Ass. domare 1 Henrik Ödfors
Ass. domare 2 Michael Hanna
P19 Div.1 - Region 3
12:00 Motala AIF FK - Lindö FF Domare Rickard Karlsson
Ass. domare 1 Rassmuss Hampe
Ass. domare 2 Egzon Krueziu
14:00 IFK Berga - Växjö Norra IF Domare Joakim Dahlberg
Ass. domare 1 Valdet Belegu
Ass. domare 2 Basko Bayram
15:00 Växjö BK - Smedby AIS Domare Selma Alilovski
Ass. domare 1 Seid Lotinac
Ass. domare 2 Falah Hassan Ali
P19 Div.1 - Region 2
13:00 Torslanda IK - IF Warta Domare Jasmin Durmisevic
Ass. domare 1 Roger Zahnér
Ass. domare 2 Senad Olevic
15:30 Vänersborgs FK - Norrby IF Domare Martin Jonsson
Ass. domare 1 Sylë Bajrami
Ass. domare 2 Ivan Kustura
P19 Div.1 - Region 1
13:00 BK Olympic - IFK Hässleholm Domare Arianit Abazi
Ass. domare 1 Semir Hadzibulic
Ass. domare 2 Almir Nukic
13:00 IFK Osby - Eskilsminne IF Domare Admir Zigovic
Ass. domare 1 Amir Bayat
Ass. domare 2 Mirnes Merdzic
14:00 Varbergs BoIS FC - Lunds BK Domare Burim Mehmeti
Ass. domare 1 Hampus Niklasson
Ass. domare 2 Fadil Zeneli
P17 serier
P17 Allsvenskan Södra - vår
13:00 Halmstads BK - Helsingborgs IF Domare Hannes Persson
Ass. domare 1 Andreas Andersson
Ass. domare 2 Patrik Berg
14:00 BK Häcken - Kalmar FF Domare Ricardo Silva Da Lage
Ass. domare 1 Martin Karlberg
Ass. domare 2 Labinot Aziraj
14:00 Malmö FF - IFK Göteborg Domare Peco Milenkovski
Ass. domare 1 Kenan Camo
Ass. domare 2 Lutfi Zuta
15:00 IFK Norrköping FK - IF Elfsborg Domare Kristian Tan
Ass. domare 1 Alen Turcinhodzic
Ass. domare 2 Marcus Konac
P17 Allsvenskan Norra - vår
12:00 IF Brommapojkarna - Djurgården Domare Yonas El Atmioui
Ass. domare 1 Lars Reuterhagen
Ass. domare 2 Farshad Hashemi
14:00 Bele Barkarby FF - IK Frej Täby FK Domare Nour-Eddine Ait Lhadj
Ass. domare 1 Fenan Amanuel
Ass. domare 2 Aras Rajab
16:00 Vasalunds IF - IFK Lidingö FK Domare Sherzad Anjini
Ass. domare 1 Abdinasir Ahmed
Ass. domare 2 Konstantinos Kakarnakis
P17 Div.1 - Region 6 (Söder)
12:00 GIF Sundsvall U16 - IFK Timrå Domare Krister Sandin
Ass. domare 1 Sami Hassan
Ass. domare 2 Gebremeskel Elias
13:00
(Uppskjuten)
IF Älgarna - Friska Viljor FC Domare Peter Näslund
Ass. domare 1 Felix Gabrielsson
Ass. domare 2 Shukrullah Asadi
13:15 IFK Östersund Ungdom U 17 - Kubikenborgs IF Domare Fredrik Eriksson
Ass. domare 1
Ass. domare 2
13:30 Östersunds FK - Selånger FK Domare Marcus Noterius
Ass. domare 1 Hazem Shamoh
Ass. domare 2 Mikael Nord
P17 Div.1 - Region 5
12:00 Gefle IF FF - FC Gute Domare Michael Johansson
Ass. domare 1 Per Tedenby
Ass. domare 2 Alek Melake Tsegai
12:30 Forssa BK - Dalkurd FF Domare Marco Jorge
Ass. domare 1 Johannes Winther
Ass. domare 2 Gabriel Högnelid
12:30 Strands IF - IK Brage Domare Albin Anderhök
Ass. domare 1 Joel Johansson
Ass. domare 2 Filip Dawidowicz
14:00 Enskede IK - Sollentuna FK Domare Richard Nilsson
Ass. domare 1 Teodor Jonsson
Ass. domare 2 Ahmed Abaied
16:00 Roslagsbro IF - IF Stockholms Fotbollsakademi Domare Stefan Brodin
Ass. domare 1 Edin Bajric
Ass. domare 2 Bo Stefan Wijk
P17 Div.1 - Region 4
12:00 Tullinge Triangel Pojkar FK - Syrianska FC Domare Arvid Björklund
Ass. domare 1 Szymon Lagowski
Ass. domare 2 Xisrav Jurayev
15:00 IFK Kumla - IFK Haninge Domare Harbi Omar Jafar
Ass. domare 1 Ahmed Saleh
Ass. domare 2 Adil Avdic
15:00 IK Franke - Karlstads BK Domare Mikael Rodin
Ass. domare 1 Massoud Ehsami
Ass. domare 2 Mahdi Ghanbari
15:00 Tyresö FF - Eskilstuna City FK Domare Senharib Asmar
Ass. domare 1 David Manea
Ass. domare 2 Jonathan Lindqvist
18:15 Karlslunds IF HFK - Nyköpings BIS Domare Hannes Jansson
Ass. domare 1 Linus Oskarsson
Ass. domare 2 Oscar Söljén
P17 Div.1 - Region 3
11:30 Åtvidabergs FF - Växjö Norra IF Domare Filip Elez
Ass. domare 1 Magnus Jakobsson
Ass. domare 2 Edvin Jensen
14:00 Husqvarna FF - FC Linköping City Domare William Benyammine
Ass. domare 1 Gustav Glemdal Bergkvist
Ass. domare 2 Anders Söderholm
14:00 Motala AIF FK - Östers IF Domare Christopher Bergdahl
Ass. domare 1 Abdulahi Muse Abu
Ass. domare 2 Mohammed Adam
P17 Div.1 - Region 2
17:00 Skövde AIK - Norrby IF Domare Samuel Thunander
Ass. domare 1 Peter Junghard
Ass. domare 2 Thomas Johansson
P17 Div.1 - Region 1
14:00 Kristianstad FC - Falkenbergs FF Domare Taha Abdulrazzaq
Ass. domare 1 Abiel Kifle
Ass. domare 2 Gustav Brolin Reer
14:00 Varbergs GIF FK - FK Karlskrona Domare Jesper Hultén
Ass. domare 1 Abit Syla
Ass. domare 2 Skender Zejnulla
P16 serier
P16 Nationell Grupp 1
15:00 Hässleholms IF - Trelleborgs FF Domare Ahmed Dawood
Ass. domare 1 Andi Ademi
Ass. domare 2 Edvin Nilsson
15:00 Ystads IF FF - Östers IF Domare Sadik Avdic
Ass. domare 1 Jonas Fakhro
Ass. domare 2 Peter Andersson
P16 Nationell Grupp 2
14:00 Ängelholms FF - Örgryte IS FF Domare Amir Kusturica
Ass. domare 1 Arlind Recaj
Ass. domare 2 Philip Andersson
16:00 Qviding FIF - Helsingborgs IF Domare Morvarid Mohammadi
Ass. domare 1 Jasmin Dzanic
Ass. domare 2 Nikola Zivanovic
P16 Nationell Grupp 3
14:00 IFK Göteborg - Jönköpings Södra IF Domare Mahdi Fathi Doorabati
Ass. domare 1 Kristian Dalentoft
Ass. domare 2 Darko Matijevic
15:00 Skoftebyns IF - FBK Karlstad Domare Abdulkadir Hassan Haile
Ass. domare 1 Ajnur Mundzic
Ass. domare 2 Hannah Pettersson
P16 Nationell Grupp 4
13:00 FC Linköping City - Karlslunds IF HFK Domare Abdigani Ibrahim
Ass. domare 1 Kadrush Hasani
Ass. domare 2 Abdullah Kbiri
13:00 IK Frej Täby FK - Hammarby IF FF Domare Jamil Yousef
Ass. domare 1 Sam Schamborg
Ass. domare 2 Philip Langdén
15:00 BK Forward - IFK Nyköping Domare Aras Mohammadi
Ass. domare 1 Johan Kurt
Ass. domare 2 Garad Muse Gafadhi
17:30 IFK Norrköping FK - IK Sleipner Domare Bareq Alinnbjörk
Ass. domare 1 Elias Elli Samo
Ass. domare 2 Ferat Kartal
P16 Nationell Grupp 5
15:15 Nacka United FF - FC Gute Domare Alexander Björkenstam
Ass. domare 1 Anton Lernehav
Ass. domare 2 Johannes Forsberg
17:30 IK Franke - BK Sport Domare
Ass. domare 1 Mustafa Mustafa
Ass. domare 2 Elton Paloja
P16 Nationell Grupp 6
17:00 Forssa BK - Sandvikens IF Domare Mikael Lindfors
Ass. domare 1 Arif Barati
Ass. domare 2 Magnus Lindkvist
P16 Nationell Grupp 7
13:00 Frösö IF - Stugsunds IK Domare Hajar Waleed Mohammed Goran
Ass. domare 1 Gustav Runberg
Ass. domare 2 Aliakbar Haydari
16:30 Selånger FK - Alnö IF Domare Omar Meqbil
Ass. domare 1 Nils Borgström
Ass. domare 2 Valter Lundgren
Svenska Spel F19
Svenska Spel F19 Norra
12:30 Piteå IF DFF - IK Uppsala Fotboll Domare Keijo Hyvärinen
Ass. domare 1 Vilhelm Burström
Ass. domare 2 Simon Norsten
15:00 Eskilstuna United DFF - Kvarnsvedens IK Domare Maan Amer Abdulmasih
Ass. domare 1 Elias Kosho
Ass. domare 2 Simon Varli
16:00 IF Brommapojkarna - AIK FF Domare Fatemeh Sepahi
Ass. domare 1 Osama Abaied
Ass. domare 2 Elias Granqvist
Svenska Spel F19 Södra
15:00 KIF Örebro DFF - IF Limhamn Bunkeflo Domare Erik Enerholm
Ass. domare 1 Andreas Persson
Ass. domare 2 Simon Lundin
15:00 Kristianstads DFF - FC Rosengård Domare Isabelle Svensson
Ass. domare 1 Arxhent Halili
Ass. domare 2 Kajsa Damgaard
SM F17 år
SM F17 Norra Norrland
13:00 Sunderby SK - Gimonäs Umeå IF Domare Jennifer Rosengren
Ass. domare 1 Abdiaziz Abdullahi Abdirahman
Ass. domare 2 Hassan Hasan Dek
14:00 Arnäs IF/Björna IF - Piteå IF FF (2) Domare Leonard Forsberg
Ass. domare 1 Leonid Groza
Ass. domare 2 Lucas Lundström
14:00 Mariehem SK - Piteå IF FF/Munksund Skuthamns SK Domare Viktor Jonsson
Ass. domare 1 Hamza Mohamed
Ass. domare 2 Kim Fallbjörk
SM F17 Mellersta Norrland
13:00 Ope IF (1)/Svegs IK - IFK Timrå Domare Ali Alemi
Ass. domare 1 Mohammad Khedri
Ass. domare 2 Petter Näslund Sundberg
15:00 Ope IF (2) - Sundsvalls DFF/Sidsjö Böle Domare Ihab Osman Adam
Ass. domare 1 Adam Edvinsson
Ass. domare 2 Tony Berg
15:30 Frösö IF - Bik Sportklubb Domare Anna-Linnéa Löfgren
Ass. domare 1 Gustav Runberg
Ass. domare 2 Nils Forssén
17:00 Ås IF - Selånger FK/Alnö IF Domare Ali Alemi
Ass. domare 1
Ass. domare 2
SM F17 Norra Svealand
11:00 Ornäs BK - Sandvikens IF Domare Anna Nyberg
Ass. domare 1 Kaisa Kokkarinen
Ass. domare 2 Emma Nyberg
14:00 Skiljebo SK - Sunnersta AIF Domare Abdirahman Mohamed Shire
Ass. domare 1 Faddi Essa
Ass. domare 2 Franco Behnam
16:00 Gefle IF FF - Bollnäs GIF FF/Kilafors IF Domare Hannibal Tesfamichel
Ass. domare 1 Massoud Noori
Ass. domare 2 Dennis Kolev
SM F17 Mellersta Svealand
17:00 Hammarby IF FF (2) - Djurgårdens IF FF (1) Domare Ninos Nikola
Ass. domare 1
Ass. domare 2
SM F17 Södra Svealand
10:30 Hammarby IF FF (1) - Älvsjö AIK FF Domare Jim Sukkasem
Ass. domare 1
Ass. domare 2
15:00 Smedby AIS - IFK Stocksund Domare Linda Eriksson Kartal
Ass. domare 1 Ferat Kartal
Ass. domare 2 Ali Khan Ahmadi
17:00 Djurgårdens IF FF (2) - Enskede IK Domare Samuel Östlund
Ass. domare 1
Ass. domare 2
SM F17 Västra Götaland
12:00 Lerums IS - Hovås Billdal IF Domare Osman Yücel
Ass. domare 1 Henry Tames Fernandez
Ass. domare 2 Fabrizio Truppa
15:00 Åsa IF/Tölö IF - Jitex Mölndal BK Domare Anders Mattsson
SM F17 Södra Götaland
14:00 Asarums IF FK - FC Rosengård Domare Besnik Kuti
Ass. domare 1 Merlind Alushani
Ass. domare 2 Arlind Alushani
16:00 IFK Kalmar - Växjö DFF/Växjö DFF Akademi Domare Anders Stenberg
Ass. domare 1 Ibrahim Ahmed
Ass. domare 2 Kevin Demir
Distriktspojkturneringen
Distriktspojkturneringen, Finalspel
14:00 Ångermanland - Västmanland Domare Jonas Hägglund
Ass. domare 1 Jimmy Svensson
Ass. domare 2 Hassan Kandiel
Landskamper dam senior
Dam U23 Landskamp
16:00 Norge - England Domare Sara Persson
Ass. domare 1 Emelie Elfstrand
Ass. domare 2 Sofie Borck Janeheim
Fjärdedomare Ida Kellström