Spelprogram - Div 3 Södra Norrland, herrar

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-12 19:00 Bollnäs GIF FF - Sandvikens AIK FK 1 - 3 132 Solrosens IP
2019-04-13 14:00 Torsåkers IF - Rengsjö SK 0 - 1 130 Stålringen
2019-04-13 14:00 Strömsbergs IF - Säters IF FK 4 - 3 103 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-13 15:00 Sala FF - Slätta SK 2 - 0 178 Lärkan (konstgräs)
2019-04-13 15:00 Fagersta Södra IK - Avesta AIK 4 - 2 285 Fagerliden (konstgräs)
2019-04-14 15:00 Forssa BK - Heby AIF 4 - 3 Sportfältets konstgräs
2019-04-18 19:00 Rengsjö SK - Bollnäs GIF FF 1 - 1 445 Solrosens IP
2019-04-18 19:30 Slätta SK - Forssa BK 2 - 6 105 Kopparvallen Konstgräs
2019-04-19 11:00 Sandvikens AIK FK - Sala FF 4 - 3 159 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-04-19 13:00 Heby AIF - Fagersta Södra IK 2 - 0 124 Tegelvallen Konstgräs
2019-04-19 15:00 Säters IF FK - Torsåkers IF 1 - 0 144 Säters IP
2019-04-20 14:00 Avesta AIK - Strömsbergs IF 1 - 2 Avestavallen Konstgräs
2019-04-26 19:00 Forssa BK - Sandvikens AIK FK 2 - 4 85 Ljungbergsplanen
2019-04-26 19:00 Torsåkers IF - Avesta AIK 1 - 0 Stålringen
2019-04-27 14:00 Strömsbergs IF - Fagersta Södra IK 1 - 1 59 Länsförsäkringar Arena 1
2019-04-27 15:00 Sala FF - Rengsjö SK 5 - 0 Lärkan (konstgräs)
2019-04-27 15:00 Bollnäs GIF FF - Säters IF FK 2 - 1 111 Solrosens IP
2019-04-27 16:00 Slätta SK - Heby AIF 2 - 5 85 Kopparvallen Konstgräs
Maj
2019-05-03 19:00 Sandvikens AIK FK - Slätta SK 1 - 1 130 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-05-03 19:30 Säters IF FK - Sala FF 0 - 2 143 Säters IP
2019-05-04 13:00 Avesta AIK - Bollnäs GIF FF 0 - 6 Avestavallen Konstgräs
2019-05-04 13:00 Heby AIF - Strömsbergs IF 1 - 3 90 Tegelvallen Konstgräs
2019-05-04 15:00 Fagersta Södra IK - Torsåkers IF 2 - 0 187 Fagerliden (konstgräs)
2019-05-04 15:00 Rengsjö SK - Forssa BK 4 - 4 174 Solrosens IP
2019-05-10 19:00 Forssa BK - Säters IF FK 2 - 6 89 Sportfältets konstgräs
2019-05-10 19:00 Torsåkers IF - Strömsbergs IF 2 - 1 185 Torsåkers IP
2019-05-11 15:00 Sala FF - Avesta AIK 5 - 0 249 Lärkan (konstgräs)
2019-05-11 15:00 Bollnäs GIF FF - Fagersta Södra IK 2 - 3 181 Solrosens IP
2019-05-11 15:00 Sandvikens AIK FK - Heby AIF 2 - 4 207 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-05-11 15:00 Slätta SK - Rengsjö SK 1 - 4 99 Kopparvallen Konstgräs
2019-05-17 19:00 Strömsbergs IF - Bollnäs GIF FF 0 - 3 159 Hedens IP 1
2019-05-17 19:00 Säters IF FK - Slätta SK 1 - 3 97 Säters IP
2019-05-18 13:00 Heby AIF - Torsåkers IF 4 - 0 231 Tegelvallen Konstgräs
2019-05-18 14:00 Avesta AIK - Forssa BK 1 - 3 55 Avestavallen Konstgräs
2019-05-18 14:00 Rengsjö SK - Sandvikens AIK FK 1 - 0 210 Rengsjö IP
2019-05-18 15:00 Fagersta Södra IK - Sala FF 0 - 1 319 Onsjövallen
2019-05-24 19:00 Slätta SK - Avesta AIK 2 - 1 Slätta IP
2019-05-25 13:00 Rengsjö SK - Heby AIF 4 - 1 133 Rengsjö IP
2019-05-25 13:00 Sandvikens AIK FK - Säters IF FK 4 - 1 367 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-05-25 15:00 Sala FF - Strömsbergs IF 3 - 1 160 Lärkan (konstgräs)
2019-05-25 15:00 Bollnäs GIF FF - Torsåkers IF 4 - 1 77 Solrosens IP
2019-05-25 16:00 Forssa BK - Fagersta Södra IK 0 - 1 Sportfältets konstgräs
2019-05-30 13:00 Heby AIF - Bollnäs GIF FF 4 - 1 300 Tegelvallen Konstgräs
2019-05-30 15:00 Säters IF FK - Rengsjö SK 0 - 1 Säters IP
Juni
2019-06-01 14:00 Torsåkers IF - Sala FF 0 - 4 120 Torsåkers IP
2019-06-01 14:00 Strömsbergs IF - Forssa BK 5 - 2 45 Hedens IP 1
2019-06-01 14:00 Avesta AIK - Sandvikens AIK FK 2 - 4 Avestavallen Konstgräs
2019-06-01 15:00 Fagersta Södra IK - Slätta SK 2 - 1 108 Onsjövallen
2019-06-06 15:00 Säters IF FK - Heby AIF 2 - 1 100 Säters IP
2019-06-07 19:00 Forssa BK - Torsåkers IF 2 - 0 107 Sportfältets konstgräs
2019-06-08 13:00 Rengsjö SK - Avesta AIK 1 - 2 238 Rengsjö IP
2019-06-08 14:00 Sandvikens AIK FK - Fagersta Södra IK 6 - 1 104 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-06-08 15:00 Slätta SK - Strömsbergs IF 1 - 1 215 Slätta IP
2019-06-09 15:00 Sala FF - Bollnäs GIF FF 2 - 2 262 Lärkan (konstgräs)
2019-06-14 19:00 Strömsbergs IF - Sandvikens AIK FK 3 - 3 150 Hedens IP 1
2019-06-14 19:00 Sala FF - Heby AIF 4 - 0 671 Lärkan (konstgräs)
2019-06-15 14:00 Torsåkers IF - Slätta SK 2 - 2 203 Torsåkers IP
2019-06-15 15:00 Bollnäs GIF FF - Forssa BK 1 - 0 84 Sävstaås IP
2019-06-15 15:00 Fagersta Södra IK - Rengsjö SK 4 - 3 112 Onsjövallen
2019-06-16 16:00 Avesta AIK - Säters IF FK 1 - 2 150 Avestavallen A
2019-06-19 19:00 Säters IF FK - Fagersta Södra IK 0 - 1 120 Säters IP
2019-06-19 19:00 Sandvikens AIK FK - Torsåkers IF 2 - 0 278 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-06-20 19:30 Forssa BK - Sala FF 0 - 0 350 Sportfältets konstgräs
2019-06-20 19:30 Heby AIF - Avesta AIK 4 - 2 130 Tegelvallen Konstgräs
2019-06-20 19:30 Rengsjö SK - Strömsbergs IF 4 - 3 120 Rengsjö IP
2019-06-20 19:30 Slätta SK - Bollnäs GIF FF 0 - 2 Slätta IP
2019-06-26 19:00 Forssa BK - Slätta SK 4 - 0 105 Sportfältets konstgräs
2019-06-26 19:00 Sala FF - Sandvikens AIK FK 0 - 0 262 Lärkan (konstgräs)
2019-06-28 19:00 Torsåkers IF - Säters IF FK 1 - 2 Torsåkers IP
2019-06-28 19:30 Strömsbergs IF - Avesta AIK 0 - 1 250 Hedens IP 1
2019-06-29 15:00 Bollnäs GIF FF - Rengsjö SK 0 - 1 541 Sävstaås IP
2019-06-29 15:00 Fagersta Södra IK - Heby AIF 1 - 3 Onsjövallen
2019-06-30 15:00 Slätta SK - Sala FF 0 - 4 Slätta IP
Juli
2019-07-03 19:00 Avesta AIK - Fagersta Södra IK 1 - 2 Avestavallen Konstgräs
2019-07-03 19:00 Heby AIF - Forssa BK 0 - 3 130 Tegelvallen Konstgräs
2019-07-03 19:30 Säters IF FK - Strömsbergs IF 2 - 1 73 Säters IP
2019-07-04 19:00 Sandvikens AIK FK - Bollnäs GIF FF 1 - 1 75 Jernvallen 1 Konstgräs
2019-07-06 15:00 Rengsjö SK - Torsåkers IF 4 - 1 112 Rengsjö IP
Augusti
2019-08-02 19:00 Sandvikens AIK FK - Forssa BK Jernvallen 1 Konstgräs
2019-08-03 13:00 Heby AIF - Slätta SK Tegelvallen Konstgräs
2019-08-03 14:00 Avesta AIK - Torsåkers IF Avestavallen Konstgräs
2019-08-03 15:00 Fagersta Södra IK - Strömsbergs IF Onsjövallen
2019-08-03 15:00 Säters IF FK - Bollnäs GIF FF Säters IP
2019-08-03 15:00 Rengsjö SK - Sala FF Rengsjö IP
2019-08-09 19:00 Sala FF - Säters IF FK Lärkan (konstgräs)
2019-08-09 19:00 Slätta SK - Sandvikens AIK FK Slätta IP
2019-08-10 14:00 Torsåkers IF - Fagersta Södra IK Torsåkers IP
2019-08-10 14:00 Strömsbergs IF - Heby AIF Hedens IP 1
2019-08-10 15:00 Forssa BK - Rengsjö SK Sportfältets konstgräs
2019-08-10 15:00 Bollnäs GIF FF - Avesta AIK Sävstaås IP
2019-08-16 18:30 Strömsbergs IF - Torsåkers IF Hedens IP 1
2019-08-16 19:00 Säters IF FK - Forssa BK Säters IP
2019-08-17 13:00 Heby AIF - Sandvikens AIK FK Tegelvallen Konstgräs
2019-08-17 14:00 Avesta AIK - Sala FF Avestavallen Konstgräs
2019-08-17 15:00 Fagersta Södra IK - Bollnäs GIF FF Onsjövallen
2019-08-17 15:00 Rengsjö SK - Slätta SK Rengsjö IP
2019-08-21 19:00 Sala FF - Fagersta Södra IK Lärkan (konstgräs)
2019-08-23 19:00 Bollnäs GIF FF - Strömsbergs IF Sävstaås IP
2019-08-23 19:00 Slätta SK - Säters IF FK Slätta IP
2019-08-24 14:00 Torsåkers IF - Heby AIF Torsåkers IP
2019-08-24 14:00 Sandvikens AIK FK - Rengsjö SK Jernvallen 1 Konstgräs
2019-08-24 15:00 Forssa BK - Avesta AIK Sportfältets konstgräs
2019-08-30 19:00 Säters IF FK - Sandvikens AIK FK Säters IP
2019-08-31 13:00 Heby AIF - Rengsjö SK Tegelvallen Konstgräs
2019-08-31 14:00 Torsåkers IF - Bollnäs GIF FF Torsåkers IP
2019-08-31 14:00 Strömsbergs IF - Sala FF Hedens IP 1
2019-08-31 14:00 Avesta AIK - Slätta SK Avestavallen Konstgräs
2019-08-31 15:00 Fagersta Södra IK - Forssa BK Onsjövallen
September
2019-09-06 19:00 Sandvikens AIK FK - Avesta AIK Jernvallen 1 Konstgräs
2019-09-07 13:00 Rengsjö SK - Säters IF FK Rengsjö IP
2019-09-07 15:00 Forssa BK - Strömsbergs IF Sportfältets konstgräs
2019-09-07 15:00 Sala FF - Torsåkers IF Lärkan (konstgräs)
2019-09-07 15:00 Bollnäs GIF FF - Heby AIF Sävstaås IP
2019-09-07 15:00 Slätta SK - Fagersta Södra IK Slätta IP
2019-09-14 13:00 Heby AIF - Säters IF FK Tegelvallen Konstgräs
2019-09-14 14:00 Torsåkers IF - Forssa BK Torsåkers IP
2019-09-14 14:00 Strömsbergs IF - Slätta SK Hedens IP 1
2019-09-14 14:00 Avesta AIK - Rengsjö SK Avestavallen Konstgräs
2019-09-14 15:00 Fagersta Södra IK - Sandvikens AIK FK Onsjövallen
2019-09-15 15:00 Bollnäs GIF FF - Sala FF Sävstaås IP
2019-09-20 19:00 Sandvikens AIK FK - Strömsbergs IF Jernvallen 1 Konstgräs
2019-09-21 13:00 Heby AIF - Sala FF Tegelvallen Konstgräs
2019-09-21 13:00 Rengsjö SK - Fagersta Södra IK Rengsjö IP
2019-09-21 15:00 Forssa BK - Bollnäs GIF FF Sportfältets konstgräs
2019-09-21 15:00 Säters IF FK - Avesta AIK Säters IP
2019-09-21 15:00 Slätta SK - Torsåkers IF Slätta IP
2019-09-29 14:00 Sala FF - Forssa BK Lärkan (konstgräs)
2019-09-29 14:00 Bollnäs GIF FF - Slätta SK Sävstaås IP
2019-09-29 14:00 Torsåkers IF - Sandvikens AIK FK Torsåkers IP
2019-09-29 14:00 Strömsbergs IF - Rengsjö SK Hedens IP 1
2019-09-29 14:00 Fagersta Södra IK - Säters IF FK Onsjövallen
2019-09-29 14:00 Avesta AIK - Heby AIF Avestavallen Konstgräs