Spelprogram - HJ Div.3 Norra, vår

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Matchnr Match Resultat Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
April
2019-04-03 19:00 130730002 Vikens IK - Ödåkra IF 1 - 4 Vikvalla, konstgräs
2019-04-06 14:00 130730004 Vinslövs IF - Tyringe IF 3 - 2 Sparbanksarenan A-plan
2019-04-07 11:00 130730005 Wä IF - Helsingborg Östra IF/Gantofta IF 3 - 2 Wä IP A-plan
2019-04-07 13:00 130730003 Munka Ljungby IF - Skäldervikens IF 2 - 2 Munka IP A-plan
2019-04-12 19:00 130730010 Skäldervikens IF - Vinslövs IF 2 - 1 Valhall Park, konstgräs
2019-04-13 16:00 130730009 Tyringe IF - Wä IF 0 - 2 Tyrs Hage IP A-plan
2019-04-14 17:00 130730012 Ekets GoIF - Vikens IK 3 - 3 Örkelljunga IP konstgräs
2019-04-17 19:00 130730014 Vikens IK - Råå IF 2 2 - 2 Vikvalla A-plan
2019-04-22 11:00 130730017 Wä IF - Skäldervikens IF 1 - 1 Wä IP A-plan
2019-04-22 13:00 130730015 Munka Ljungby IF - Ekets GoIF 1 - 1 Munka IP A-plan
2019-04-22 18:00 130730016 Vinslövs IF - Ödåkra IF 0 - 7 Sparbanksarenan A-plan
2019-04-26 18:30 130730021 Skäldervikens IF - Helsingborg Östra IF/Gantofta IF 8 - 0 Valhall Park, konstgräs
2019-04-26 18:45 130730019 Råå IF 2 - Munka Ljungby IF 1 - 2 Råå IP A-plan
2019-04-26 19:00 130730022 Ödåkra IF - Wä IF 0 - 1 Toftavallen B-plan
Maj
2019-05-03 18:30 130730029 Helsingborg Östra IF/Gantofta IF - Ödåkra IF 2 - 4 Stendösvallen A-plan
2019-05-05 10:30 130730028 Wä IF - Ekets GoIF 1 - 3 Wä IP A-plan
2019-05-05 14:00 130730027 Vinslövs IF - Råå IF 2 3 - 1 Sparbanksarenan A-plan
2019-05-08 19:00 130730033 Vikens IK - Munka Ljungby IF 2 - 3 Vikvalla A-plan
2019-05-11 12:15 130730031 Råå IF 2 - Wä IF 1 - 2 Råå IP A-plan
2019-05-12 14:00 130730034 Ödåkra IF - Tyringe IF 4 - 4 Toftavallen C-plan
2019-05-12 17:00 130730035 Ekets GoIF - Helsingborg Östra IF/Gantofta IF 1 - 2 Ryavallen B-plan
2019-05-15 19:00 130730042 Skäldervikens IF - Ödåkra IF WO (3 - 0) Skäldervikens IP A-plan
2019-05-17 19:00 130730040 Helsingborg Östra IF/Gantofta IF - Råå IF 2 3 - 1 Medevi IP A-plan
2019-05-18 12:00 130730041 Tyringe IF - Ekets GoIF 1 - 2 Tyrs Hage IP A-plan
2019-05-18 14:00 130730038 Vinslövs IF - Vikens IK 1 - 0 Sparbanksarenan A-plan
2019-05-22 19:30 130730045 Vikens IK - Wä IF 1 - 2 Vikvalla, konstgräs
2019-05-26 13:00 130730043 Råå IF 2 - Tyringe IF 1 - 2 Råå IP A-plan
2019-05-26 13:00 130730046 Munka Ljungby IF - Vinslövs IF 6 - 0 Munka IP A-plan
2019-05-26 17:00 130730047 Ekets GoIF - Skäldervikens IF 1 - 3 Ryavallen B-plan
Juni
2019-06-02 14:00 130730011 Ödåkra IF - Munka Ljungby IF 2 - 1 Toftavallen A-plan
2019-06-02 17:00 130730023 Ekets GoIF - Vinslövs IF 1 - 4 Ryavallen B-plan
2019-06-07 18:00 130730053 Skäldervikens IF - Råå IF 2 2 - 1 Skäldervikens IP A-plan
2019-06-07 19:00 130730051 Helsingborg Östra IF/Gantofta IF - Vikens IK 2 - 2 Stendösvallen A-plan
2019-06-08 11:00 130730050 Wä IF - Munka Ljungby IF 1 - 0 Wä IP A-plan
2019-06-12 19:00 130730054 Ödåkra IF - Ekets GoIF 6 - 1 Toftavallen A-plan
2019-06-14 18:45 130730055 Råå IF 2 - Ödåkra IF 0 - 6 Råå IP A-plan
2019-06-15 11:00 130730057 Vikens IK - Tyringe IF 0 - 1 Vikvalla A-plan
2019-06-15 14:00 130730059 Vinslövs IF - Wä IF WO (3 - 0) Sparbanksarenan A-plan
2019-06-16 12:45 130730058 Munka Ljungby IF - Helsingborg Östra IF/Gantofta IF 5 - 1 Munka IP A-plan
2019-06-20 18:00 130730064 Skäldervikens IF - Vikens IK 3 - 0 Skäldervikens IP A-plan
2019-06-23 18:00 130730063 Tyringe IF - Munka Ljungby IF 3 - 4 Tyrs Hage IP A-plan
2019-06-23 18:00 130730066 Ekets GoIF - Råå IF 2 5 - 2 Ryavallen B-plan
2019-06-24 19:00 130730062 Helsingborg Östra IF/Gantofta IF - Vinslövs IF 1 - 2 Medevi IP A-plan
2019-06-26 19:30 130730030 Tyringe IF - Skäldervikens IF 1 - 4 Tyrs Hage IP A-plan
2019-06-29 16:00 130730018 Helsingborg Östra IF/Gantofta IF - Tyringe IF 5 - 2 Medevi IP A-plan