Skytteholms IP 3 (plan 3)

Anläggning
Skytteholms IP
Adress
Huvudstagatan 2, 17158 SOLNA
Zon
NORDVÄST Bro-Järfälla-Sollentuna-UpplandsVäsby-Solna-Sundbyberg-Spånga-Västerort-Ekerö-Kungsholmen-Essinge
Kommun
Solna
Telefon
087463913 
Plantyp
11 mot 11 
Underlag
Konstgräs 
Belysning
Ja
Storlek
105x65 m
Omklädningsrum
7 st
Dusch
Ja
Toalett
Ja
Domarrum
Ja
Visa på karta
Bing Maps
Google Maps

Skytteholms IP 3

Huvudstagatan 2, 17158 SOLNA
59.35950, 17.99189
 
Delplaner
Plannr Plantyp Underlag Belysning
31 7 mot 7 Konstgräs Ja
Kommande matcher på hela anläggningen
Datum Tävling Match Plan
Röd text
= Ändrad matchtid
Februari
2020-02-29 13:00 Ligacupen P17 A2 AIK (P17) - Hammarby IF (P17) Skytteholms IP 1
Mars
2020-03-01 11:00 Ligacupen P19 A2 Vasalunds IF (P19) - AIK (P19) Skytteholms IP 1
2020-03-01 14:00 Träningsmatcher Ettan 2020 Vasalunds IF - Nyköpings BIS Skytteholms IP 1
2020-03-09 19:00 Svenska Cupen 2019/20, Grupp 4 AIK - Kalmar FF Skytteholms IP 1
2020-03-14 13:00 Svenska Cupen 2019/20, Grupp 3 AIK - Eskilstuna United DFF Skytteholms IP 1
2020-03-15 19:00 J DM pojkar 2020 AIK FF - Djurgårdens IF FF Skytteholms IP 1
April
2020-04-04 16:00 Elitettan 2020 AIK - Mallbackens IF Sunne Skytteholms IP 1
2020-04-05 13:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - Örebro SK FK Skytteholms IP 1
2020-04-07 20:30 Stockholmsserien 1 Vasalunds IF - Kungsängens IF Skytteholms IP 1
2020-04-08 20:00 Herrar 5 Norra Apollon Solna FK - Hässelby SK FF Skytteholms IP 3
2020-04-11 12:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - Enskede IK Skytteholms IP 1
2020-04-11 13:00 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - Tullinge Triangel Pojkar FK Skytteholms IP 3
2020-04-11 15:30 Ettan Norra 2020 Vasalund - Karlslunds IF HFK Skytteholms IP 1
2020-04-13 12:30 Svenska Spel F19 Norra 2020 AIK FF - IF Brommapojkarna Skytteholms IP 1
2020-04-13 18:00 Herrar 5 Norra FC Plavi Team - Storskogens SK Skytteholms IP 3
2020-04-15 19:00 P16 Nationell Grupp 5 AIK FF - Västerås SK FK Skytteholms IP 1
2020-04-17 20:00 Herrar 6 A Idrottsgatans BK - IFK Lidingö FC Skytteholms IP 2
2020-04-17 20:00 Herrar 5 Norra Apollon Solna FK - IFK Vaxholm Skytteholms IP 3
2020-04-18 16:00 Stockholmsserien 5 Norra Apollon Solna FK - Roslags-Kulla IF B Skytteholms IP 2
2020-04-18 16:00 Stockholmsserien 7 Norra Blå Kulla IF - Edessa Syrianska KIF B Skytteholms IP 3
2020-04-19 11:15 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - AIK Skytteholms IP 1
2020-04-19 13:30 P16 Nationell Grupp 6 Vasalunds IF - GIF Sundsvall Skytteholms IP 1
2020-04-19 18:00 Damer 3 A Råsunda IS - IFK Stocksund Skytteholms IP 3
2020-04-19 18:00 Herrar 4 Norra Solna FC - FC Djursholm Skytteholms IP 2
2020-04-24 20:00 Herrar 5 Norra Apollon Solna FK - Parsian Väsby IF Skytteholms IP 3
2020-04-24 20:00 Herrar 6 A Råsunda FC - Dynamo Täby FC Skytteholms IP 2
2020-04-25 13:00 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - Hammarby IF FF Skytteholms IP 3
2020-04-25 13:00 Elitettan 2020 AIK - Bollstanäs SK Skytteholms IP 1
2020-04-25 13:00 P16 Nationell Grupp 5 AIK FF - Dalkurd FF Skytteholms IP 2
2020-04-25 16:00 Stockholmsserien 7 Norra Apollon Solna FK C - Sundbybergs IK C Skytteholms IP 2
2020-04-25 16:00 Herrar 7 D Blå Kulla IF - SuS IF Skytteholms IP 3
2020-04-25 16:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - Hammarby IF FF Skytteholms IP 1
2020-04-26 12:30 Svenska Spel F19 Norra 2020 AIK FF - Morön BK Skytteholms IP 1
2020-04-26 15:30 Ettan Norra 2020 Vasalund - IK Frej Täby Skytteholms IP 1
2020-04-26 18:00 P17 Div.1 2020 - Region 4 (Grupp 2) Vasalunds IF - Athletic FC Eskilstuna Skytteholms IP 1
2020-04-26 18:00 Junior 19 Flickor AIK FF - Västerås BK 30 Skytteholms IP 2
2020-04-26 18:00 Damer 4 A Vasalunds IF - Vasastan BK Skytteholms IP 3
Maj
2020-05-02 16:00 Herrar 6 A Råsunda FC - IFK Bergshamra Skytteholms IP 3
2020-05-02 16:00 Herrar 4 Norra Solna FC - Bollstanäs SK Skytteholms IP 2
2020-05-03 15:30 P16 Nationell Grupp 6 Vasalunds IF - FC Djursholm Skytteholms IP 1
2020-05-03 18:00 Herrar 5 Norra FC Plavi Team - Hässelby SK FF Skytteholms IP 2
2020-05-03 18:00 Damer 3 A Råsunda IS - Spånga IS FK Skytteholms IP 3
2020-05-03 18:15 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - IK Frej Täby FK Skytteholms IP 1
2020-05-05 20:30 Stockholmsserien 1 Vasalunds IF - Huddinge IF Skytteholms IP 1
2020-05-06 19:00 P16 Nationell Grupp 5 AIK FF - Märsta IK Skytteholms IP 1
2020-05-08 20:00 Herrar 6 A Idrottsgatans BK - Åkersberga FC Skytteholms IP 2
2020-05-08 20:00 Herrar 5 Norra Apollon Solna FK - Rotebro IS FF Skytteholms IP 3
2020-05-09 12:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - Täby FK Skytteholms IP 1
2020-05-09 15:00 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - Älvsjö AIK FF Skytteholms IP 1
2020-05-09 16:00 Herrar 7 D Blå Kulla IF - AK Stockholmsatleterna Skytteholms IP 3
2020-05-09 16:00 Stockholmsserien 7 Norra Apollon Solna FK C - Sundbyberg FC Skytteholms IP 2
2020-05-10 15:30 Svenska Spel F19 Norra 2020 AIK FF - Umeå IK FF Skytteholms IP 2
2020-05-10 15:30 Ettan Norra 2020 Vasalund - IFK Haninge Skytteholms IP 1
2020-05-10 18:00 Stockholmsserien 5 Norra Apollon Solna FK - Viggbyholms IK FF Skytteholms IP 2
2020-05-10 18:00 Damer 4 A Vasalunds IF - Reymersholms IK Skytteholms IP 3
2020-05-15 20:00 Herrar 5 Norra FC Plavi Team - Banjul FC Skytteholms IP 3
2020-05-15 20:00 Herrar 6 A Råsunda FC - Danderyds SK FF Skytteholms IP 2
2020-05-16 12:00 P16 Nationell Grupp 5 AIK FF - Örebro SK FK Skytteholms IP 1
2020-05-16 14:00 P16 Nationell Grupp 6 Vasalunds IF - Visby AIK Skytteholms IP 3
2020-05-16 16:00 Junior 19 Flickor AIK FF - IF Brommapojkarna Skytteholms IP 2
2020-05-16 16:00 Stockholmsserien 7 Norra Blå Kulla IF - Sundbybergs IK C Skytteholms IP 3
2020-05-16 16:00 Elitettan 2020 AIK - Sunnanå SK Skytteholms IP 1
2020-05-17 15:30 P17 Div.1 2020 - Region 4 (Grupp 2) Vasalunds IF - Irsta IF Skytteholms IP 1
2020-05-17 18:00 Damer 3 A Råsunda IS - Essinge IK Skytteholms IP 3
2020-05-17 18:00 Herrar 4 Norra Solna FC - Viggbyholms IK FF Skytteholms IP 2
2020-05-17 18:15 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - Enskede IK Skytteholms IP 1
2020-05-18 Herrar 7 D Blå Kulla IF - Ospecificerat Skytteholms IP 3
2020-05-20 19:30 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - IK Frej Täby FK Skytteholms IP 1
2020-05-21 12:15 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - IK Frej Täby FK Skytteholms IP 1
2020-05-21 15:30 Ettan Norra 2020 Vasalund - Nyköpings BIS Skytteholms IP 1
2020-05-22 20:00 Herrar 5 Norra Apollon Solna FK - Storskogens SK Skytteholms IP 3
2020-05-22 20:00 Herrar 6 A Idrottsgatans BK - Dynamo Täby FC Skytteholms IP 2
2020-05-23 11:00 P16 Nationell Grupp 5 AIK FF - Djurgårdens IF FF Skytteholms IP 1
2020-05-23 14:00 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - GIF Sundsvall Skytteholms IP 3
2020-05-23 14:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - GIF Sundsvall Skytteholms IP 1
2020-05-24 18:00 Damer 4 A Vasalunds IF - Ursvik IK Skytteholms IP 3
2020-05-25 Stockholmsserien 5 Norra Apollon Solna FK - Ospecificerat Skytteholms IP 3
2020-05-27 20:00 Herrar 5 Norra FC Plavi Team - Apollon Solna FK Skytteholms IP 2
2020-05-29 20:00 Herrar 6 A Råsunda FC - Idrottsgatans BK Skytteholms IP 2
2020-05-30 16:00 Herrar 4 Norra Solna FC - Bele Barkarby FF Skytteholms IP 2
2020-05-30 16:00 Stockholmsserien 7 Norra Apollon Solna FK C - Blå Kulla IF Skytteholms IP 3
2020-05-31 12:30 Svenska Spel F19 Norra 2020 AIK FF - Djurgårdens IF FF Skytteholms IP 1
2020-05-31 15:30 P16 Nationell Grupp 6 Vasalunds IF - IK Brage Skytteholms IP 3
2020-05-31 16:00 Ettan Norra 2020 Vasalund - Team TG FF Skytteholms IP 1
2020-05-31 18:00 Herrar 5 Norra Apollon Solna FK - Olympiacos FC Skytteholms IP 3
2020-05-31 18:00 Damer 4 A Vasalunds IF - Tekniska Högskolan FC Skytteholms IP 2
2020-05-31 18:30 P17 Div.1 2020 - Region 4 (Grupp 2) Vasalunds IF - IFK Haninge Skytteholms IP 1
Juni
2020-06-05 20:00 Herrar 5 Norra FC Plavi Team - Rotebro IS FF Skytteholms IP 3
2020-06-05 20:00 Herrar 4 Norra Solna FC - FK Bosna 08 Skytteholms IP 2
2020-06-06 13:00 Elitettan 2020 AIK - Älvsjö AIK FF Skytteholms IP 1
2020-06-06 13:00 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - Djurgårdens IF FF Skytteholms IP 3
2020-06-06 16:00 Herrar 6 A Idrottsgatans BK - Rydbo IF Skytteholms IP 2
2020-06-06 16:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - Djurgårdens IF FF Skytteholms IP 1
2020-06-06 16:00 Herrar 7 D Blå Kulla IF - Olympique Rissne FC Skytteholms IP 3
2020-06-07 15:30 Ettan Norra 2020 Vasalund - IF Brommapojkarna Skytteholms IP 1
2020-06-07 18:00 Damer 3 A Råsunda IS - Ekerö IK Skytteholms IP 3
2020-06-07 18:00 Junior 19 Flickor AIK FF - Segeltorps IF Skytteholms IP 2
2020-06-07 18:15 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - IF Brommapojkarna Skytteholms IP 1
2020-06-08 20:30 Stockholmsserien 1 Vasalunds IF - Enskede IK Skytteholms IP 1
2020-06-10 20:00 Herrar 5 Norra Apollon Solna FK - IF Wasa Skytteholms IP 3
2020-06-12 20:00 Herrar 6 A Råsunda FC - Åkersberga FC Skytteholms IP 2
2020-06-13 12:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - IFK Lidingö FK Skytteholms IP 1
2020-06-13 12:00 P16 Nationell Grupp 5 AIK FF - IFK Lidingö FK Skytteholms IP 3
2020-06-13 15:00 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - Bele Barkarby FF Skytteholms IP 1
2020-06-14 13:00 P17 Div.1 2020 - Region 4 (Grupp 2) Vasalunds IF - Karlstads BK Skytteholms IP 3
2020-06-14 15:30 P16 Nationell Grupp 6 Vasalunds IF - Sandvikens IF Skytteholms IP 1
2020-06-14 18:00 Damer 4 A Vasalunds IF - IFK Vaxholm Skytteholms IP 3
2020-06-14 18:00 Stockholmsserien 5 Norra Apollon Solna FK - Åkersberga FC B Skytteholms IP 2
2020-06-17 14:30 Svenska Spel F19 Norra 2020 AIK FF - Hammarby IF FF Skytteholms IP 1
2020-06-17 19:00 P16 Nationell Grupp 5 AIK FF - Värmdö IF Skytteholms IP 1
2020-06-21 11:30 P17 Div.1 2020 - Region 4 (Grupp 2) Vasalunds IF - BK Forward Skytteholms IP 1
2020-06-21 14:00 P16 Nationell Grupp 5 AIK FF - Degerfors IF Skytteholms IP 1
2020-06-21 18:00 Herrar 4 Norra Solna FC - Erikslunds KF Skytteholms IP 2
2020-06-21 18:15 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - IK Sirius FK Skytteholms IP 1
2020-06-27 14:00 Elitettan 2020 AIK - Kungsbacka DFF Skytteholms IP 1
2020-06-28 11:15 P16 Nationell Grupp 6 Vasalunds IF - IF Brommapojkarna Skytteholms IP 1
2020-06-28 15:30 Ettan Norra 2020 Vasalund - IF Sylvia Skytteholms IP 1
Juli
2020-07-09 19:00 Ettan Norra 2020 Vasalund - Sollentuna FK Skytteholms IP 1
2020-07-11 16:00 Elitettan 2020 AIK - Alingsås FC United Skytteholms IP 1
Augusti
2020-08-01 12:00 P16 Nationell Grupp 5 AIK FF - Nacka United FF Skytteholms IP 1
2020-08-02 15:30 P16 Nationell Grupp 6 Vasalunds IF - IK Sirius FK Skytteholms IP 1
2020-08-02 18:15 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - Djurgårdens IF FF Skytteholms IP 1
2020-08-07 20:00 Herrar 5 Norra FC Plavi Team - Edessa Syrianska KIF Skytteholms IP 3
2020-08-08 11:30 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - IFK Stocksund Skytteholms IP 1
2020-08-08 12:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - FC Djursholm Skytteholms IP 3
2020-08-08 14:30 Elitettan 2020 AIK - Jitex Mölndal BK Skytteholms IP 1
2020-08-14 20:00 Herrar 6 A Idrottsgatans BK - Danderyds SK FF Skytteholms IP 2
2020-08-14 20:00 Herrar 7 D Blå Kulla IF - Torstens Lärjungar BK Skytteholms IP 3
2020-08-15 12:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - Vasalunds IF Skytteholms IP 1
2020-08-15 13:00 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - IFK Lidingö FK Skytteholms IP 3
2020-08-15 13:00 P16 Nationell Grupp 5 AIK FF - FBK Karlstad Skytteholms IP 2
2020-08-15 15:30 Ettan Norra 2020 Vasalund - Täby FK Skytteholms IP 1
2020-08-15 16:00 Junior 19 Flickor AIK FF - Stuvsta IF Skytteholms IP 2
2020-08-15 16:00 Stockholmsserien 7 Norra Blå Kulla IF - Apollon Solna FK C Skytteholms IP 3
2020-08-16 12:30 Svenska Spel F19 Norra 2020 AIK FF - IK Uppsala Fotboll Skytteholms IP 1
2020-08-16 15:30 P16 Nationell Grupp 6 Vasalunds IF - Forssa BK Skytteholms IP 1
2020-08-16 18:00 Damer 3 A Råsunda IS - Mariebergs SK Skytteholms IP 3
2020-08-16 18:00 Herrar 5 Norra FC Plavi Team - Bromstens IK Skytteholms IP 2
2020-08-21 20:00 Herrar 6 A Råsunda FC - Ursvik IK Skytteholms IP 2
2020-08-21 20:00 Herrar 5 Norra Apollon Solna FK - FC Plavi Team Skytteholms IP 3
2020-08-22 16:00 Elitettan 2020 AIK - IFK Kalmar Skytteholms IP 1
2020-08-22 16:00 Stockholmsserien 5 Norra Apollon Solna FK - IFK Vaxholm B Skytteholms IP 3
2020-08-23 12:30 Svenska Spel F19 Norra 2020 AIK FF - Eskilstuna United DFF Skytteholms IP 1
2020-08-23 15:00 P17 Div.1 2020 - Region 4 (Grupp 2) Vasalunds IF - Västerås IK Skytteholms IP 1
2020-08-23 18:00 Herrar 4 Norra Solna FC - Kista SC Skytteholms IP 2
2020-08-23 18:00 Damer 4 A Vasalunds IF - Kungsängens IF Skytteholms IP 3
2020-08-23 18:15 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - IFK Norrköping FK Skytteholms IP 1
2020-08-28 20:00 Herrar 5 Norra FC Plavi Team - IFK Vaxholm Skytteholms IP 3
2020-08-28 20:00 Herrar 6 A Idrottsgatans BK - Råsunda FC Skytteholms IP 2
2020-08-29 12:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - IF Brommapojkarna Skytteholms IP 1
2020-08-29 15:00 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - Skiljebo SK Skytteholms IP 1
2020-08-29 16:00 Stockholmsserien 7 Norra Apollon Solna FK C - Edessa Syrianska KIF B Skytteholms IP 2
2020-08-29 16:00 Herrar 7 D Blå Kulla IF - Kronobergs BK Skytteholms IP 3
2020-08-30 11:15 P16 Nationell Grupp 6 Vasalunds IF - Sollentuna FK Skytteholms IP 1
2020-08-30 15:30 Svenska Spel F19 Norra 2020 AIK FF - Piteå IF DFF Skytteholms IP 1
2020-08-30 16:00 P16 Nationell Grupp 5 AIK FF - Västerås IK Skytteholms IP 3
2020-08-30 18:00 Junior 19 Flickor AIK FF - Hammarby IF FF Skytteholms IP 2
2020-08-30 18:00 Damer 3 A Råsunda IS - Sundbybergs IK Skytteholms IP 3
September
2020-09-02 20:00 Herrar 4 Norra Solna FC - Som United Fotbollsförening Skytteholms IP 2
2020-09-04 20:00 Herrar 6 A Råsunda FC - IFK Lidingö FC Skytteholms IP 2
2020-09-04 20:00 Herrar 5 Norra Apollon Solna FK - Edessa Syrianska KIF Skytteholms IP 3
2020-09-05 13:00 Elitettan 2020 AIK - Kvarnsvedens IK Skytteholms IP 1
2020-09-05 16:00 Stockholmsserien 7 Norra Blå Kulla IF - Bro IK C Skytteholms IP 2
2020-09-06 12:00 P17 Div.1 2020 - Region 4 (Grupp 2) Vasalunds IF - Assyriska FF Skytteholms IP 1
2020-09-06 15:30 Ettan Norra 2020 Vasalund - Karlstad BK Skytteholms IP 1
2020-09-06 16:00 Stockholmsserien 5 Norra Apollon Solna FK - Parsian Väsby IF Skytteholms IP 3
2020-09-06 18:00 Damer 3 A Råsunda IS - Vallentuna BK DF Skytteholms IP 3
2020-09-06 18:00 Herrar 4 Norra Solna FC - Ekerö IK Skytteholms IP 2
2020-09-06 18:15 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - FC Djursholm Skytteholms IP 1
2020-09-11 20:00 Herrar 5 Norra FC Plavi Team - IF Wasa Skytteholms IP 3
2020-09-11 20:00 Herrar 6 A Idrottsgatans BK - Roslagskulla IF Skytteholms IP 2
2020-09-12 12:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - IK Sirius FK Skytteholms IP 1
2020-09-12 15:00 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - IK Sirius FK Skytteholms IP 1
2020-09-12 16:00 Herrar 7 D Blå Kulla IF - Lidingö Gazoliners FC Skytteholms IP 3
2020-09-13 12:30 Svenska Spel F19 Norra 2020 AIK FF - Älvsjö AIK FF Skytteholms IP 1
2020-09-13 15:30 Ettan Norra 2020 Vasalund - Sandvikens IF Skytteholms IP 1
2020-09-13 18:00 Damer 4 A Vasalunds IF - Viggbyholms IK FF Skytteholms IP 3
2020-09-13 18:00 Junior 19 Flickor AIK FF - Älvsjö AIK FF Skytteholms IP 2
2020-09-14 20:30 Stockholmsserien 1 Vasalunds IF - IFK Haninge Skytteholms IP 1
2020-09-18 20:00 Herrar 6 A Råsunda FC - Roslagskulla IF Skytteholms IP 2
2020-09-18 20:00 Herrar 5 Norra Apollon Solna FK - Bromstens IK Skytteholms IP 3
2020-09-19 16:00 Herrar 4 Norra Solna FC - Enebybergs IF Skytteholms IP 2
2020-09-19 16:00 Stockholmsserien 7 Norra Blå Kulla IF - Sundbyberg FC Skytteholms IP 3
2020-09-20 15:30 P17 Div.1 2020 - Region 4 (Grupp 2) Vasalunds IF - Arboga Södra IF U17 Skytteholms IP 1
2020-09-20 18:00 Stockholmsserien 5 Norra Apollon Solna FK - Danderyds SK FF Skytteholms IP 2
2020-09-20 18:00 Damer 3 A Råsunda IS - Karlbergs BK Skytteholms IP 3
2020-09-20 18:15 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - IFK Lidingö FK Skytteholms IP 1
2020-09-21 Damer 4 A Vasalunds IF - Ospecificerat Skytteholms IP 3
2020-09-25 20:00 Herrar 5 Norra FC Plavi Team - Olympiacos FC Skytteholms IP 3
2020-09-25 20:00 Herrar 6 A Idrottsgatans BK - Ursvik IK Skytteholms IP 2
2020-09-26 13:00 Elitettan 2020 AIK - Hammarby Skytteholms IP 1
2020-09-26 16:00 Junior 19 Flickor AIK FF - Sätra SK Skytteholms IP 2
2020-09-27 12:30 Svenska Spel F19 Norra 2020 AIK FF - Kvarnsvedens IK Skytteholms IP 1
2020-09-27 15:30 Ettan Norra 2020 Vasalund - Örebro Syrianska IF Skytteholms IP 1
2020-09-27 18:00 Stockholmsserien 7 Norra Apollon Solna FK C - Bro IK C Skytteholms IP 2
2020-09-27 18:00 Herrar 7 D Blå Kulla IF - Westermalms IF FK Skytteholms IP 3
Oktober
2020-10-02 20:00 Herrar 4 Norra Solna FC - Husby FF Skytteholms IP 2
2020-10-02 20:00 Herrar 5 Norra FC Plavi Team - Parsian Väsby IF Skytteholms IP 3
2020-10-03 12:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - Örebro SK FK Skytteholms IP 1
2020-10-03 15:00 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - Umeå FC Akademi Skytteholms IP 1
2020-10-03 16:00 Herrar 6 A Idrottsgatans BK - IFK Bergshamra Skytteholms IP 2
2020-10-04 Svenska Spel F19 Norra 2020 AIK FF - Ospecificerat Skytteholms IP 1
2020-10-04 18:00 Damer 3 A Råsunda IS - Åkersberga BK Skytteholms IP 3
2020-10-04 18:15 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - Hammarby IF FF Skytteholms IP 1
2020-10-06 20:30 Stockholmsserien 1 Vasalunds IF - IFK Stocksund Skytteholms IP 1
2020-10-09 20:00 Herrar 6 A Råsunda FC - Rydbo IF Skytteholms IP 2
2020-10-09 20:00 Herrar 7 D Blå Kulla IF - FC Tolkarna Skytteholms IP 3
2020-10-10 16:00 Herrar 5 Norra Apollon Solna FK - Banjul FC Skytteholms IP 3
2020-10-11 15:00 Ettan Norra 2020 Vasalund - IFK Luleå Skytteholms IP 1
2020-10-11 18:00 Damer 4 A Vasalunds IF - Enebybergs IF Skytteholms IP 3
2020-10-11 18:15 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - GIF Sundsvall Skytteholms IP 1
2020-10-17 13:00 Elitettan 2020 AIK - Morön BK Skytteholms IP 1
2020-10-17 13:00 P17 Allsvenskan Norra 2020 AIK FF - IF Brommapojkarna Skytteholms IP 3
2020-10-17 16:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 AIK - IFK Norrköping FK Skytteholms IP 1
2020-10-24 14:00 P19 Allsvenskan Norra 2020 Vasalunds IF - Täby FK Skytteholms IP 1
2020-10-25 15:30 Ettan Norra 2020 Vasalund - Gefle IF FF Skytteholms IP 1
2020-10-31 16:00 Elitettan 2020 AIK - Lidköpings FK Skytteholms IP 1
November
2020-11-01 15:30 Ettan Norra 2020 Vasalund - Syrianska FC Skytteholms IP 1