Spelprogram - SM F17 Mellersta Svealand

Sortera spelprogram på:

Spelprogram
Tid Match Resultat Publik Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2019-04-12 18:45 IF Brommapojkarna - Västerås BK 30 2 - 0 25 Grimsta IP 1
2019-04-14 13:00 Gideonsbergs IF - Örebro SK Söder 2 - 5 Solid Park Arena
2019-04-14 14:30 Djurgårdens IF FF (1) - P18 IK WO (3 - 0) Östermalms IP 1
Omgång 2
2019-04-19 12:00 P18 IK - Gideonsbergs IF 0 - 7 38 Visborgsvallen A plan
2019-04-21 13:00 Västerås BK 30 - Hammarby IF FF (2) 3 - 3 80 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-05-11 13:00 Örebro SK Söder - IF Brommapojkarna 2 - 2 Ekängs IP, Konstgräs
Omgång 3
2019-04-27 14:00 Djurgårdens IF FF (1) - Eskilstuna United DFF 13 - 1 Östermalms IP 1
2019-04-27 16:00 IF Brommapojkarna - P18 IK 16 - 0 Stora Mossens IP 1
2019-04-27 16:15 Hammarby IF FF (2) - Örebro SK Söder 2 - 1 18 Gubbängens IP 1
Omgång 4
2019-05-04 16:00 Eskilstuna United DFF - Gideonsbergs IF 2 - 1 50 Årby IP
2019-05-05 13:00 Örebro SK Söder - Västerås BK 30 2 - 2 54 Ekängs IP, Konstgräs
2019-05-05 16:30 P18 IK - Hammarby IF FF (2) 0 - 8 Visborgsvallen A plan
Omgång 5
2019-04-22 14:15 Örebro SK Söder - Eskilstuna United DFF 3 - 3 259 Ekängs IP, Konstgräs
2019-05-11 15:00 Gideonsbergs IF - Djurgårdens IF FF (1) 1 - 3 68 Önsta IP A
2019-05-12 13:00 Västerås BK 30 - P18 IK 6 - 1 40 Ringvallen 2 (konstgräs)
Omgång 6
2019-05-18 14:00 Djurgårdens IF FF (1) - IF Brommapojkarna 6 - 3 60 Östermalms IP 1
2019-05-18 17:00 P18 IK - Örebro SK Söder 0 - 5 39 Visborgsvallen A plan
2019-05-19 16:00 Eskilstuna United DFF - Hammarby IF FF (2) 1 - 5 Årby IP
Omgång 7
2019-05-25 16:30 IF Brommapojkarna - Gideonsbergs IF 2 - 2 Grimsta IP 1
2019-05-26 17:00 Hammarby IF FF (2) - Djurgårdens IF FF (1) 2 - 2 50 Hammarby IP 1
2019-05-27 18:00 Västerås BK 30 - Eskilstuna United DFF 2 - 1 Ringvallen 2 (konstgräs)
Omgång 8
2019-05-14 19:00 Djurgårdens IF FF (1) - Västerås BK 30 4 - 1 38 Bosön 1
2019-06-01 16:00 Eskilstuna United DFF - IF Brommapojkarna 0 - 5 69 Årby IP
2019-06-02 17:00 Gideonsbergs IF - Hammarby IF FF (2) 0 - 2 Solid Park Arena
Omgång 9
2019-06-08 12:00 Örebro SK Söder - Djurgårdens IF FF (1) 2 - 2 54 Ekängs IP, Konstgräs
2019-06-08 18:00 Hammarby IF FF (2) - IF Brommapojkarna 1 - 5 45 Hammarby IP 1
2019-06-09 12:00 Västerås BK 30 - Gideonsbergs IF 2 - 2 50 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-06-09 16:30 P18 IK - Eskilstuna United DFF 1 - 0 45 Säve konstgräs
Omgång 10
2019-06-16 16:30 P18 IK - Djurgårdens IF FF (1) 0 - 10 39 Visborgsvallen A plan
2019-06-18 19:00 Västerås BK 30 - IF Brommapojkarna 2 - 4 65 Ringvallen 2 (konstgräs)
2019-09-16 19:00 Örebro SK Söder - Gideonsbergs IF 5 - 1 69 Ekängs IP, Konstgräs
Omgång 11
2019-08-10 15:00 IF Brommapojkarna - Örebro SK Söder 2 - 2 Hässelby Gårds BP 1
2019-09-07 15:00 Gideonsbergs IF - P18 IK 6 - 0 60 Önsta IP A
2019-09-29 16:00 Hammarby IF FF (2) - Västerås BK 30 2 - 0 22 Kärrtorps IP 1
Omgång 12
2019-08-18 13:00 Örebro SK Söder - Hammarby IF FF (2) 3 - 1 Ekängs IP, Konstgräs
2019-08-18 16:00 Eskilstuna United DFF - Djurgårdens IF FF (1) 1 - 3 86 Årby IP
2019-08-18 17:00 P18 IK - IF Brommapojkarna 0 - 9 50 Visborgsvallen A plan
Omgång 13
2019-08-24 15:00 Gideonsbergs IF - Eskilstuna United DFF 5 - 1 Blåsbo 1
2019-08-25 13:00 Hammarby IF FF (2) - P18 IK 9 - 0 58 Hammarby IP 1
2019-08-25 15:00 Västerås BK 30 - Örebro SK Söder 3 - 4 77 Ringvallen 2 (konstgräs)
Omgång 14
2019-08-31 17:00 Eskilstuna United DFF - Örebro SK Söder 0 - 4 100 Tunavallen
2019-09-01 11:00 P18 IK - Västerås BK 30 1 - 5 50 Visborgsvallen A plan
2019-09-01 16:00 Djurgårdens IF FF (1) - Gideonsbergs IF 3 - 0 42 Östermalms IP 1
Omgång 15
2019-09-07 11:00 Hammarby IF FF (2) - Eskilstuna United DFF 3 - 1 26 Hammarby IP 1
2019-09-07 16:00 IF Brommapojkarna - Djurgårdens IF FF (1) 2 - 2 35 Grimsta IP 1
2019-09-08 14:00 Örebro SK Söder - P18 IK 10 - 0 Ekängs IP, Konstgräs
Omgång 16
2019-09-12 17:45 Gideonsbergs IF - IF Brommapojkarna 0 - 2 34 Önsta IP A
2019-09-15 12:00 Djurgårdens IF FF (1) - Hammarby IF FF (2) 1 - 0 42 Hjorthagens IP 1
2019-09-15 16:00 Eskilstuna United DFF - Västerås BK 30 0 - 5 56 Tunavallen
Omgång 17
2019-09-21 12:00 Hammarby IF FF (2) - Gideonsbergs IF 2 - 0 69 Hammarby IP 1
2019-09-21 17:30 IF Brommapojkarna - Eskilstuna United DFF 7 - 0 48 Grimsta IP 1
2019-09-22 12:00 Västerås BK 30 - Djurgårdens IF FF (1) 0 - 1 34 Ringvallen 2 (konstgräs)
Omgång 18
2019-09-24 19:30 Gideonsbergs IF - Västerås BK 30 0 - 2 Solid Park Arena
2019-09-28 13:00 IF Brommapojkarna - Hammarby IF FF (2) 1 - 1 36 Grimsta IP 1
2019-09-29 14:00 Djurgårdens IF FF (1) - Örebro SK Söder 0 - 2 Hjorthagens IP 1
2019-09-29 14:00 Eskilstuna United DFF - P18 IK 3 - 0 Ekängens IP A