Evenemang

Jörgen Larsson

Gruppchef Evenemang/Manager Events

Tel: +46 8 735 95 64
Mobil: +46 70 222 67 19
E-post: jorgen.larsson@svenskfotboll.se

Birgit Berglund

Projektledare Evenemang/Project Manager Event

Tel: +46 8 735 09 14
Mobil: +46 70 269 82 12
E-post: birgit.berglund@svenskfotboll.se

Linn Brozén

Projektledare evenemang/Project manager Event

Tel: +46 8 735 95 39
Fax: + 46 8 27 94 05
E-post: linn.brozen@svenskfotboll.se

Lena Danielsen

Biljettansvarig/Ticket Manager

Tel: +46 8 735 09 47
E-post: lena.danielsen@svenskfotboll.se

Peter Loxvi Johansson

Profileringsansvarig

Mobil: + 46 70 922 62 80
E-post: peter.loxvi@svenskfotboll.se

Christoffer Lund

Projektledare Publikrekrytering och Supporterklubb / Project Manager Ticket Sales & Fan Club

Tel: +46 8 735 09 49
Mobil: +46 73 059 55 83

Gert Nilsson

Projektledare evenemang/Project Manager Event

Tel: +46 8 735 95 31
Fax: 08-27 94 05
E-post: gert.nilsson@svenskfotboll.se

Anton Johnsson

Projektledare/Project Manager Ticket Sales & Fan Club

Tel: +46 8 735 09 07
Mobil: +46 70 398 05 75
E-post: anton.johnsson@svenskfotboll.se

Christian Thunholm

Projektledare Evenemang/Project Manager Event

Tel: +46 8 735 95 94
Mobil: +46 70 392 79 55
E-post: christian.thunholm@svenskfotboll.se

Annina Åman

Projektledare evenemang/Project manager Event

Tel: +46 8 735 95 15
Mobil: +46 73 085 65 17
E-post: annina.aman@svenskfotboll.se