HR

Maria Lerner

HR chef/ Head of HR

Tel: +46 8 735 09 15
Mobil: +46 73 072 84 10
E-post: mia.lerner@svenskfotboll.se

Raudel Negret Garcia

HR- och löneadministratör / HR- and Payroll administrator

Tel: +46 8 735 09 05
Mobil: +46 70 576 22 26
E-post: raudel.negret.garcia@svenskfotboll.se

Eva-Lotta Kvarnström

Administratör / Administrator

Tel: +46 8 735 09 10
Mobil: +46 70 512 58 58
Fax: +46 8 735 09 01
E-post: evalotta.kvarnstrom@svenskfotboll.se

Sevana Ghadimi

CSR-ansvarig/CSR manager

Tel: +46 8 735 95 49
Mobil: +46 70 546 84 80
E-post: sevana.ghadimi@svenskfotboll.se

Mani Tourang

Marknadskommunikatör CSR/Marketing and communications CSR

Tel: +46 8 735 95 47
Mobil: +46 72 453 74 96
E-post: mani.tourang@svenskfotboll.se

Caroline Larsson

Projektledare Alla är olika olika är bra / Project Manager

Mobil: +46 70 3821525
E-post: Caroline.Larsson@svenskfotboll.se

Anneli Bergdahl

Projektledare Alla är olika olika är bra / Project Manager

Mobil: +46 70 3821527
E-post: Annelie.Bergdahl@svenskfotboll.se

Mårten Eneberg

Projektledare / Project Manager

Mobil: +4670 3821528
E-post: Marten.Eneberg@svenskfotboll.se

Ellinor Johansson

Projektledare / Project Manager

Tel: +46 8 735 95 19
Mobil: +46 72 245 49 09
E-post: Ellinor.Johansson@svenskfotboll.se