Juridik och säkerhet

Anders Hübinette

Chef Juridik och Säkerhet/Head of Legal and Security

Tel: +46 8 735 95 42
E-post: anders.hubinette@svenskfotboll.se

Madeleine Badelt

Förenings- och säkerhetshandläggare / Clubs and security administrator

Tel: +46 8 735 95 07
Mobil: +46 72 223 93 08
E-post: Madeleine.Badelt@svenskfotboll.se

Johan Claesson

Integrity Officer

Tel: +46 8 735 95 53
Mobil: +46 70 595 18 53
E-post: johan.claesson@svenskfotboll.se

Martin Fredman

Säkerhetschef/Head of Security

Tel: +46 8 735 95 76
Mobil: +46 70 230 83 58
E-post: martin.fredman@svenskfotboll.se

Carl-Mikael Grenninger

Förbundsjurist/Legal Counsel (Föräldraledig)

Tel: +46 8 735 09 73
Mobil: +46 72 212 77 03
E-post: Carl-Mikael.Grenninger@svenskfotboll.se

Bartosz Petryk

Arkivarie/Archivist

E-post: arkiv@svenskfotboll.se

Tobias Tibell

Förbundsjurist/Legal Counsel

Tel: +46 8 735 95 11
Mobil: +46 76 109 10 60
E-post: tobias.tibell@svenskfotboll.se

Christine Stridsberg

Förbundsjurist/Legal Counsel

Tel: +46 8 735 95 32
Mobil: +46 76 698 62 42
E-post: christine.stridsberg@svenskfotboll.se

Ask Stam Forssblad

Sommarnotarie

Mobil: +4676 696 96 05
E-post: ask.forssblad@svenskfotboll.se